Blíženci: Které minerály se nejvíce hodí k vnímavým a přizpůsobivým Blížencům?

Tento měsíc je měsícem Blíženců s vládnoucí planetou Merkur. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují živým intelektem, zvídavostí, komunikací a vynalézavostí. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky Blíženců, které se odráží v rychlých změnách a které minerály podpoří ty silné stránky?

Jak na rychlé změny

Základním živlem každého Blížence je vzduch, který je přelétavý z jednoho místa na druhé jako Blíženci samotní. Nikde dlouho neposedí a stále potřebují nějakou změnu. Pro udržení soustředění a toku myšlenek je nejvodnější karneol.

pro blížence karneol kámen

Uklidnit vnitřní neklid

Blíženci jsou plní mnohostrannosti a neklidu, který může vyvolávat spíše stísněnost a nepříjemné pocity. Aby se Blíženec nedostal do tohoto nebezpečného prostoru, potřebuje mít u sebe kalcit, který napomáhá udržovat city v rovnováze.

kalcit pro blížence neklid

Komunikace bez legrace

Blíženci vynikají schopností navazovat nové kontakty a přátelství. Nebojí se veřejných projevů a prezentací před lidmi. Zdokonalte tuto úžasnou vlastnost pomocí akvamarínu, který zlepšuje sebevyjadřování a vnáší do naší mysli pocit spokojenosti.akvamarín blíženec komunikace

Zručnost a flexibilita

Blíženec nejenomže přeskakuje z jedné věci na druhou, ale je také velmi přizpůsobivý. Uplete ponožky stejně tak dobře jako namaluje projekt pro investora v Dubaji na nejvyšší budovu světa. Aby mohl Blíženec všechen tento velký kolotoč ustát a mít z toho i prospěch, potřebuje ochrannou oporu citrínu, který je kamenem štěstí a životní energíí.

citrín blíženec

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení