Blíženci: Které minerály se nejvíce hodí k vnímavým a přizpůsobivým Blížencům?

Tento měsíc je měsícem Blíženců s vládnoucí planetou Merkur. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují živým intelektem, zvídavostí, komunikací a vynalézavostí. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky Blíženců, které se odráží v rychlých změnách a které minerály podpoří ty silné stránky?

Jak na rychlé změny

Základním živlem každého Blížence je vzduch, který je přelétavý z jednoho místa na druhé jako Blíženci samotní. Nikde dlouho neposedí a stále potřebují nějakou změnu. Pro udržení soustředění a toku myšlenek je nejvodnější karneol.

pro blížence karneol kámen

Uklidnit vnitřní neklid

Blíženci jsou plní mnohostrannosti a neklidu, který může vyvolávat spíše stísněnost a nepříjemné pocity. Aby se Blíženec nedostal do tohoto nebezpečného prostoru, potřebuje mít u sebe kalcit, který napomáhá udržovat city v rovnováze.

kalcit pro blížence neklid

Komunikace bez legrace

Blíženci vynikají schopností navazovat nové kontakty a přátelství. Nebojí se veřejných projevů a prezentací před lidmi. Zdokonalte tuto úžasnou vlastnost pomocí akvamarínu, který zlepšuje sebevyjadřování a vnáší do naší mysli pocit spokojenosti.akvamarín blíženec komunikace

Zručnost a flexibilita

Blíženec nejenomže přeskakuje z jedné věci na druhou, ale je také velmi přizpůsobivý. Uplete ponožky stejně tak dobře jako namaluje projekt pro investora v Dubaji na nejvyšší budovu světa. Aby mohl Blíženec všechen tento velký kolotoč ustát a mít z toho i prospěch, potřebuje ochrannou oporu citrínu, který je kamenem štěstí a životní energíí.

citrín blíženec

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Autor článku: Svět Minerálů