Novoluní ve znamení Blíženců přinese kolotoč plný změn

 

Dne 22. 5. 2020 vstupujeme do Novoluní ve znamení Blíženců. Současně jde o jeden z nejvíce zaměstnané pozice Měsíce v tomto roce, proto si ho nesmíte nechat ujít! Novoluní přinese nový nádech svěžího vzduchu a mnoho nové energie pro silné starty nových začátků.

Lepší zítřky

Chalcedon má uklidňující pocity na naší mysl a pocity, proto je velmi vhodný pro dokonalý rituál během Novoluní. Pomůže otevřít mysl novým plánům a rozptyluje negativní myšlenky, které brání k dosažení lepších zítřků. Mějte proto tento kámen ve vaší blízkosti a čerpejte jeh energii.

blíženec novoluní měsíc

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Mohlo by Vás zajímat:   
Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze Měsíce?

Životní odvaha

Bronzit Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost. Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit novoluní

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU

Silná dávka motivace

Karneol podporuje tvořivost a úspěch, proto je velmi vhodný pro období během Novoluní, kdy se pouštíme do nových věcí a začínáme znova.

karneol blíženec novolní


PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Ukazatel směru

Měsíční kámen by neměl ve vaší sbírce chybět. Posiluje vnitřní sílu, rozmanitost a inspiraci. Pomáhá navracet do rovnováhy v případě, že se v životě člověk ztrácí a neví co si počít.

měsíční kámen náramek nolovuní plodnost

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

Autor článku:  Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení