Novoluní ve znamení Blíženců přinese kolotoč plný změn

 

Dne 22. 5. 2020 vstupujeme do Novoluní ve znamení Blíženců. Současně jde o jeden z nejvíce zaměstnané pozice Měsíce v tomto roce, proto si ho nesmíte nechat ujít! Novoluní přinese nový nádech svěžího vzduchu a mnoho nové energie pro silné starty nových začátků.

Lepší zítřky

Chalcedon má uklidňující pocity na naší mysl a pocity, proto je velmi vhodný pro dokonalý rituál během Novoluní. Pomůže otevřít mysl novým plánům a rozptyluje negativní myšlenky, které brání k dosažení lepších zítřků. Mějte proto tento kámen ve vaší blízkosti a čerpejte jeh energii.

blíženec novoluní měsíc

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Mohlo by Vás zajímat:   
Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze Měsíce?

Životní odvaha

Bronzit Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost. Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit novoluní

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU

Silná dávka motivace

Karneol podporuje tvořivost a úspěch, proto je velmi vhodný pro období během Novoluní, kdy se pouštíme do nových věcí a začínáme znova.

karneol blíženec novolní


PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Ukazatel směru

Měsíční kámen by neměl ve vaší sbírce chybět. Posiluje vnitřní sílu, rozmanitost a inspiraci. Pomáhá navracet do rovnováhy v případě, že se v životě člověk ztrácí a neví co si počít.

měsíční kámen náramek nolovuní plodnost

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

Autor článku:  Svět Minerálů