Jak vytvořit osvěžující krystalický elixír?

voda krystaly osvěžení
 

Řada lidí podceňuje přísun tekutin, což je ovšem velká chyba. Pijte každý den minimálně 2 litry tekutin v podobě vody, čaje, polévek, ovoce a zeleniny a jiných základních potravin. V tomto článku si představíme minerály, které vám pomohou z vody vytvořit dokonalý osvěžující elixír plný energie.

Jak na elixír

Do čisté větší skleněné mísy nebo sklenice vložte menší sklenici s vodou a kameny. Poté nalijte pitnou vodu do mísy, která se působením energií od kamenů nabije a vytvoří tak krystalický elixír.

krystalicka voda elixír

Elixír plný energie

Vynikajícím krystalem pro elixír je křišťál, který harmonizuje a dokonale nabíjí energií. Můžete zvolit tromlované kameny nebo surový křišťál, který je více spoután k přírodní energii.

křišťál troml energie kameny

Elixír plný rovnováhy

Akvamarín je nádherný kámen, který uvádí tělo do rovnováhy. Vnáší do naší mysli pocit spokojenosti, zmírňuje podrážděnost a agresivitu.

akvamarín kameny elixír

Elixír plný lásky a ochrany

Ametyst v nádherné barvě a síle vytvoří z vaší vody příjemnou rovnováhu pro vaše tělo. Ametyst je velmi vhodný pro meditace a dokonalé uvolnění. Velmi vhodný je v surové variantě i jako tromlovaný kámen.

ametyst kameny

Elixír plný regenerace

Citrín je účinný čistič a regenerátor, který Vám pomůže od negativní energie a přinese regeneraci do všech úrovní života.

citrín kameny

Kameny mixujte dle svého pocitu a potřeby.
Jedná se pouze o postup pro klid a harmonii vašeho těla, kterou vám dodají krásné kameny z minerálů.

Autor článku: Svět Minerálů