Spirituální Jahodový Úplněk ve znamení Střelce

 Úplněk

Dne 5. června 2020 se na obloze objeví Jahodový úplněk ve znamení Střelce, který bude zesilovat vibrace všech minerálů a krystalů.

Červnový úplněk se nazývá jahodový úplněk. Nazývá se to proto, že v této době začínají dozrávat jahody. Bez ohledu jak chcete úplněk nazývat, červnový úplněk je o tom, jak si užívat plodů své práce. Zatímco jste se na jaře snažili zasadit semena úspěchu, léto je tady a vy můžete začít čerpat úspěchy ze své práce. Jak z toho dosáhnout co nejvíce?

Nabijte své náramky a kameny z minerálů

Nejsilnějším zesilovačem během nabíjení je selenit. Doplňte kolekci o selenitovou misku, mýdlo a nebo surový kus selenitu, který navodí dokonalou atmosféru a zesílí účinky nabíjení.

nabíjení kamenů úplněk červen

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SELENITU

Mohlo by Vás zajímat:   
Jak nabíjet kameny za úplňku?

Tvrdou prací k zábavě

Pomocí turmalínu dosáhnete výsledků za odvedenou práci, kterou jste během jara vynaložili. Tento minerál vám pomůže odstranit stres, zvýší sebedůvěru a nadhled.

minerální náramek úplněk

Nespadnout přes palubu

Malachit je kamenem odpovědnosti, který vás naplní správným smyslem pro rovnováhu. Zajistí vám v létě bezpečí pomocí moudrých rozhodnutí, který vás letos čekají.

malachit kámen rozhodnutí úplněk

Vyvolejte v sobě vášeň a oheň

Stali jste se během jara samolibými a ztratili chuť do života? Pořiďte si rubín, který podporuje motivaci a silně zahání lhostejnost. Pomocí minerálního náramku nebo krásného kamene, v sobě zažehnete poci nadšení a radosti.

rubín motivace chuť do života

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RUBÍNU

TIP:   
Kalendář úplňků na rok 2020

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení