Spirituální Jahodový Úplněk ve znamení Střelce

 Úplněk

Dne 5. června 2020 se na obloze objeví Jahodový úplněk ve znamení Střelce, který bude zesilovat vibrace všech minerálů a krystalů.

Červnový úplněk se nazývá jahodový úplněk. Nazývá se to proto, že v této době začínají dozrávat jahody. Bez ohledu jak chcete úplněk nazývat, červnový úplněk je o tom, jak si užívat plodů své práce. Zatímco jste se na jaře snažili zasadit semena úspěchu, léto je tady a vy můžete začít čerpat úspěchy ze své práce. Jak z toho dosáhnout co nejvíce?

Nabijte své náramky a kameny z minerálů

Nejsilnějším zesilovačem během nabíjení je selenit. Doplňte kolekci o selenitovou misku, mýdlo a nebo surový kus selenitu, který navodí dokonalou atmosféru a zesílí účinky nabíjení.

nabíjení kamenů úplněk červen

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SELENITU

Mohlo by Vás zajímat:   
Jak nabíjet kameny za úplňku?

Tvrdou prací k zábavě

Pomocí turmalínu dosáhnete výsledků za odvedenou práci, kterou jste během jara vynaložili. Tento minerál vám pomůže odstranit stres, zvýší sebedůvěru a nadhled.

minerální náramek úplněk

Nespadnout přes palubu

Malachit je kamenem odpovědnosti, který vás naplní správným smyslem pro rovnováhu. Zajistí vám v létě bezpečí pomocí moudrých rozhodnutí, který vás letos čekají.

malachit kámen rozhodnutí úplněk

Vyvolejte v sobě vášeň a oheň

Stali jste se během jara samolibými a ztratili chuť do života? Pořiďte si rubín, který podporuje motivaci a silně zahání lhostejnost. Pomocí minerálního náramku nebo krásného kamene, v sobě zažehnete poci nadšení a radosti.

rubín motivace chuť do života

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RUBÍNU

TIP:   
Kalendář úplňků na rok 2020

Autor článku: Svět Minerálů