Čeká nás novoluní ve znamení citlivosti, lásky a klidu

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát proběhne 10. června ve znamení citlivého Raka, který přináší do našeho života lásku, empatii a klid. 

V tomto článku Vám doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období Novoluní využít ve váš prospěch.

Nový směr a nová řešení

Novoluní ve znamení Raka nás nutí přemýšlet nad svým životem a přehodnotit tak staré návyky. Na to ale potřebujeme mít energii, kterou nám dodá například ametrínPosiluje soustředění a nové úhly pohledu při hledání řešení. Pomáhá zbavit mysl stresů, napětí a uklidňuje ji.

ametrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

Láska a city

Spojte se s lidmi, které milujete! S tím vám nejlépe pomůže růženín nejmocnější kámen lásky.  Pomáhá projevovat city a vnímavost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštet.

růženín novoluní

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Nepřehlédněte:    
Nenechte si utéct úplněk a nabijte své kameny!

Rodinné vztahy

Nezapomeňte ani na rodinné vztahy. Toto období je nejlepší čas na nápravu starých křivd a rodinných rozporů. V tomto případě doporučujeme achát, který nám pomáhá zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání. Posiluje odvahu a upřímnost.

achát novoluní

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Doma je doma

Tak jak chráníme sami sebe, je potřeba umět ochraňovat i prostředí ve kterém žijeme. Domov je místem, kde se chceme cítit bezpečně a dobře. Proto jsme pro Vás připravili balíček minerálů, který můžete umístit na poličku, okno či dát do misky a umístit do prostoru.

domov

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení