Čeká nás novoluní ve znamení citlivosti, lásky a klidu

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát proběhne  2.7. ve znamení citlivého Raka, který přináší do našeho života lásku, empatii a klid. 

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly novoluní ve váš prospěch.

Novoluní ve znamení Raka nás nutí přemýšlet nad svým životem a přehodnotit tak staré návyky. Na to ale potřebujeme mít energii, kterou nám dodá například ametrínPosiluje soustředění a nové úhly pohledu při hledání řešení. Pomáhá zbavit mysl stresů, napětí a uklidňuje ji. Zbavuje nás předsudků a podporuje schopnost rozhodovat sám o sobě. 

ametrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

Spojte se s lidmi, které milujete! S tím vám nejlépe pomůže růženín nejmocnější kámen lásky.  Pomáhá projevovat city a vnímavost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštet. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Nezapomeňte ani na rodinné vztahy. Toto období je nejlepší čas na nápravu starých křivd a rodinných rozporů. V tomto případě doporučujeme achát. Je kamenem, který nám pomáhá zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání. Posiluje odvahu a upřímnost.

achát

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Tak jak chráníme sami sebe, je potřeba umět ochraňovat i prostředí ve kterém žijeme. Domov je místem, kde se chceme cítit bezpečně a dobře. Proto jsme pro Vás připravili balíček minerálů, který můžete umístit na poličku, okno či dát do misky a umístit do prostoru.