Zbavte se problémů s trávením pomocí magických kamenů

Obrázek článku
 
Dnes vám nabízíme přehled těch minerálů, které mohou příznivě ovlivnit trávení, působit na trávicí trakt a zbavit vás křečí, kručení, tlaků a trapných momentů.
 

Už dinosauři polykali kameny, aby jim pomohly s trávením. My samozřejmě nebudeme nic polykat, ale můžeme skloubit módu a alternativní způsob pomoci. Některé kameny mají schopnost ulevovat našemu tělu od nepříjemných pocitů, bolestí i nemocí.

Pečujte o nervový systém i trávicí ústrojí

Ametrín účinně kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Blahodárně působí na vegetativní nervový systém a trávicí ústrojí. Jemnými vibracemi uvolňuje napětí ve střevech a stimuluje břišní svalstvo, které při pohybu lépe masíruje tenké a tlusté střevo. Také napomáhá okysličování těla a hojí syndrom chronické únavy, potlačuje příliš silné vzrušení. Potlačuje rovněž únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NA AMETRÍNU

Odhalte příčinu nerovnováhy

Největším darem obsidiánu je možnost vhledu do příčin nerovnováhy. Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné. Současně usnadňuje i fyzické trávení. Zbavuje organizmus toxických látek, odstraňuje bloky a napětí jak ve fyzickém, tak i v jemnohmotném, vyšším těle. Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Mentálně přináší obsidián jasnou mysl, vnáší světlo do zmatků a odbourává omezené úzkoprsé názory. To všechno dokáže, když s absolutní jasností odhalí lež v pozadí mentálního problému nebo nerovnováhy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

Podpořte imunitu i zažívání a trávení

Leopardí jaspis dostal jméno podle kresby, jenž připomíná kožich kočkovité šelmy. Tento minerál podporuje imunitní systém a působí na zažívací a trávicí trakt. Napomáhá funkci ledvin, jater a močového měchýře. Díky jejich stimulaci urychluje trávení a odbourává nepříjemné nadýmání. Na duchovní úrovni nás leopardí jaspis učí vidět a přijímat věci jaké doopravdy jsou. Čímž nám pomůže nahlédnout do jádra věci.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU NA JASPISU
 
Autor článku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení