Zbavte se problémů s trávením pomocí magických kamenů

Obrázek článku
 
Dnes vám nabízíme přehled těch minerálů, které mohou příznivě ovlivnit trávení, působit na trávicí trakt a zbavit vás křečí, kručení, tlaků a trapných momentů.
 

Už dinosauři polykali kameny, aby jim pomohly s trávením. My samozřejmě nebudeme nic polykat, ale můžeme skloubit módu a alternativní způsob pomoci. Některé kameny mají schopnost ulevovat našemu tělu od nepříjemných pocitů, bolestí i nemocí.

Pečujte o nervový systém i trávicí ústrojí

Ametrín účinně kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Blahodárně působí na vegetativní nervový systém a trávicí ústrojí. Jemnými vibracemi uvolňuje napětí ve střevech a stimuluje břišní svalstvo, které při pohybu lépe masíruje tenké a tlusté střevo. Také napomáhá okysličování těla a hojí syndrom chronické únavy, potlačuje příliš silné vzrušení. Potlačuje rovněž únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NA AMETRÍNU

Odhalte příčinu nerovnováhy

Největším darem obsidiánu je možnost vhledu do příčin nerovnováhy. Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné. Současně usnadňuje i fyzické trávení. Zbavuje organizmus toxických látek, odstraňuje bloky a napětí jak ve fyzickém, tak i v jemnohmotném, vyšším těle. Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Mentálně přináší obsidián jasnou mysl, vnáší světlo do zmatků a odbourává omezené úzkoprsé názory. To všechno dokáže, když s absolutní jasností odhalí lež v pozadí mentálního problému nebo nerovnováhy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

Podpořte imunitu i zažívání a trávení

Leopardí jaspis dostal jméno podle kresby, jenž připomíná kožich kočkovité šelmy. Tento minerál podporuje imunitní systém a působí na zažívací a trávicí trakt. Napomáhá funkci ledvin, jater a močového měchýře. Díky jejich stimulaci urychluje trávení a odbourává nepříjemné nadýmání. Na duchovní úrovni nás leopardí jaspis učí vidět a přijímat věci jaké doopravdy jsou. Čímž nám pomůže nahlédnout do jádra věci.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU NA JASPISU
 
Autor článku: Svět minerálů