Krystaly vhodné pro doplňkovou léčbu ekzému

pixabay exem
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Trápí vás nějaký druh ekzému? Poradíme vám, jak s ním zatočit!

Ekzém je nejčastější kožní chorobou. Jde o povrchový neinfekční kožní zánět, který bývá nejčastěji způsoben potravinovou alergií, stresem a nevyrovnaností, změnou pleťových přípravků, nevhodným materiálem oblečení nebo příliš chlorovanou bazénovou vodou. Podnětů k výstkytu ekxému je mnoho, ale ten vnitřní, který se nedá ani vyřadit z jídelníčku nebo obměnit za jiný produkt je stres.

V první řadě musíte vyrovnat své vniřní já a zachovat klid během stresových situací. Nejvíce se do běžných stresů dostávají děti, které se následně začnou automaticky škrábat a třít jednu nohu o druhou. V takových situacích jim pomůže kalcit, který má úžasnou vlastnost udržovat city v rovnováze.

kalcit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KALCITU

Během boje s ekzémem nesmí pokožka zůstat suchá a neošetřená. Nejvhodnější jsou přírodní oleje určené přímo na atopický ekxém, které pokožku uklidní na jejím povrchu. Aby pokožka získala dostatek k regeneraci a boji proti vysušování musí načerpat sílu z modrého avanturínu, o kterým se říká, že je to přímo elixír pro pokožku a zároveň tiší nadměrné emoce.

avanturín

Položte placičku avanturínu na postižené místo a nechte působit. Kameny avanturínu vložte také do připravené koupele a dopřejte pokožce ozdravnou koupel.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Pro celkový boj s ekzémem doporučeme jaspis leopardí, který je úžasným minerálem pro hojení kožních problémů. Je vhodný proti vyrážkám, pomáhá tišit alergie a přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné.

jaspis leopardí

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU


Zdaleka nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li kameny nejen nosit, ale také si je pravidelně přikládat na postižená místa (popřípadě omývat krystalovou vodou).

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení