Krystaly vhodné pro doplňkovou léčbu ekzému

pixabay exem
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Trápí vás nějaký druh ekzému? Poradíme vám, jak s ním zatočit!

Ekzém je nejčastější kožní chorobou. Jde o povrchový neinfekční kožní zánět, který bývá nejčastěji způsoben potravinovou alergií, stresem a nevyrovnaností, změnou pleťových přípravků, nevhodným materiálem oblečení nebo příliš chlorovanou bazénovou vodou. Podnětů k výstkytu ekxému je mnoho, ale ten vnitřní, který se nedá ani vyřadit z jídelníčku nebo obměnit za jiný produkt je stres.

V první řadě musíte vyrovnat své vniřní já a zachovat klid během stresových situací. Nejvíce se do běžných stresů dostávají děti, které se následně začnou automaticky škrábat a třít jednu nohu o druhou. V takových situacích jim pomůže kalcit, který má úžasnou vlastnost udržovat city v rovnováze.

kalcit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KALCITU

Během boje s ekzémem nesmí pokožka zůstat suchá a neošetřená. Nejvhodnější jsou přírodní oleje určené přímo na atopický ekxém, které pokožku uklidní na jejím povrchu. Aby pokožka získala dostatek k regeneraci a boji proti vysušování musí načerpat sílu z modrého avanturínu, o kterým se říká, že je to přímo elixír pro pokožku a zároveň tiší nadměrné emoce.

avanturín

Položte placičku avanturínu na postižené místo a nechte působit. Kameny avanturínu vložte také do připravené koupele a dopřejte pokožce ozdravnou koupel.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Pro celkový boj s ekzémem doporučeme jaspis leopardí, který je úžasným minerálem pro hojení kožních problémů. Je vhodný proti vyrážkám, pomáhá tišit alergie a přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné.

jaspis leopardí

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU


Zdaleka nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li kameny nejen nosit, ale také si je pravidelně přikládat na postižená místa (popřípadě omývat krystalovou vodou).

Autor článku: Svět Minerálů