Čeká nás nejdelší magický Úplněk v roce! Rozlučte se s příběhy minulosti.


Zdroj obrázku: Pixabay

Dne 12. prosince nastane poslední Úplněk roku 2019
! Jedná se o nejdelší noc z celého roku, kdy přesně v tento čas vstoupí Úplněk do znamení Blíženců. Nejvhodnější čas se rozloučit s minulostí, která ovlivňuje vnitřní stres a negativní myšlenky. Jak dosáhnout pozitivní aury kolem sebe, potlačit stres a únavu z celkově uběhaného prosince?

Vložte čajovou svíčku do svícnu z křišťálu, který díky zapálené svíčce vykouzlí dokonalé uklidnující až romantické světlo. Posaďte se a zhluboka se nadechněte do břicha - pomalu vydechněte. Seďte, relaxujte, odpočívejte! Křišťál pročistí celou domácnost a naplní ji pozitivní aurou!
TIP: Kameny, které ochrání vaši domácnost!


křišťál vánoční pohoda

VÁNOČNÍ NABÍDKA SVÍCNŮ A LAMP

Noste antistresové náramky z minerálu, který umí potlačit stres, deprese, zlepšuje náladu a je silným talismanem proti nepřátelským negativním myšlenkám.
K tomu potřebujete velmi silný mineál a tím je tygří oko, který je kamenem prosperity, vitality a odvahy. Tento náramek z tygřího oka v kombinaci s lávou je sestaven pro tvrdě pracující muže, který je ochrání proti syndromu vyhoření.

tygří oko syndrom vyhoření

VÁNOČNÍ NABÍDKA TYGŘÍHO OKA

Elegantní achátový přívěsek Vám dodá citovou a rozumovou rovnáhu. Achát vítězně odstraňuje negativní emoce ukryté v každém z nás. Posiluje lásku k sobě samému a dokonale stabilizuje auru kolem nás.
achát negativní emoce
VÁNOČNÍ NABÍDKA ACHÁTU

Na Vašem zápěstí nesmí chybět náramek kamenů, které úžasně působí na klid, harmonii a celkovou pozitivní energii, kterou postupně díky stresu a tlaku z okolí ztrácíme. Naše kolegyně Adéla, pro Vás ručně navázala nádherných stylem shamballa dokonalé spojení energií z bronzitu, hematit, avanturínu, sodalitu.
Právě bronzit chrání před depresivními a úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky z minulosti a pomáhá v boji proti stresu.
mix klid antistres
VÁNOČNÍ NABÍDKA BRONZITU

TIP: Úplněk - nabijte své krystaly a šperky z minerálů!

Autor: Svět minerálů