Čeká nás nejdelší magický Úplněk v roce! Rozlučte se s příběhy minulosti.


Zdroj obrázku: Pixabay

Dne 12. prosince nastane poslední Úplněk roku 2019
! Jedná se o nejdelší noc z celého roku, kdy přesně v tento čas vstoupí Úplněk do znamení Blíženců. Nejvhodnější čas se rozloučit s minulostí, která ovlivňuje vnitřní stres a negativní myšlenky. Jak dosáhnout pozitivní aury kolem sebe, potlačit stres a únavu z celkově uběhaného prosince?

Vložte čajovou svíčku do svícnu z křišťálu, který díky zapálené svíčce vykouzlí dokonalé uklidnující až romantické světlo. Posaďte se a zhluboka se nadechněte do břicha - pomalu vydechněte. Seďte, relaxujte, odpočívejte! Křišťál pročistí celou domácnost a naplní ji pozitivní aurou!
TIP: Kameny, které ochrání vaši domácnost!


křišťál vánoční pohoda

VÁNOČNÍ NABÍDKA SVÍCNŮ A LAMP

Noste antistresové náramky z minerálu, který umí potlačit stres, deprese, zlepšuje náladu a je silným talismanem proti nepřátelským negativním myšlenkám.
K tomu potřebujete velmi silný mineál a tím je tygří oko, který je kamenem prosperity, vitality a odvahy. Tento náramek z tygřího oka v kombinaci s lávou je sestaven pro tvrdě pracující muže, který je ochrání proti syndromu vyhoření.

tygří oko syndrom vyhoření

VÁNOČNÍ NABÍDKA TYGŘÍHO OKA

Elegantní achátový přívěsek Vám dodá citovou a rozumovou rovnáhu. Achát vítězně odstraňuje negativní emoce ukryté v každém z nás. Posiluje lásku k sobě samému a dokonale stabilizuje auru kolem nás.
achát negativní emoce
VÁNOČNÍ NABÍDKA ACHÁTU

Na Vašem zápěstí nesmí chybět náramek kamenů, které úžasně působí na klid, harmonii a celkovou pozitivní energii, kterou postupně díky stresu a tlaku z okolí ztrácíme. Naše kolegyně Adéla, pro Vás ručně navázala nádherných stylem shamballa dokonalé spojení energií z bronzitu, hematit, avanturínu, sodalitu.
Právě bronzit chrání před depresivními a úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky z minulosti a pomáhá v boji proti stresu.
mix klid antistres
VÁNOČNÍ NABÍDKA BRONZITU

TIP: Úplněk - nabijte své krystaly a šperky z minerálů!

Autor: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení