25.ledna 2020 vstupujeme do roku Krysy. Čeká nás rok zkoušek, příležitostí a výzev!


Zdroj obrázku: pixabay.com

25. ledna vstupujeme do roku Krysy. Do té doby bychom si měli uzavřít vše nedořešené z roku 2019, abychom vstoupili do nového roku "čistí" a připraveni na nové příležitosti. Poděkujme za zkušenosti a lekce, které nám 2019 přinesl. 

Rok zkoušek a příležitostí

Rok 2020 bude rok zkoušek a příležitostí. Pokud se odhodláváte již nějakou dobu k nějakému rozhodnutí, tak tento rok bude to správné období. Nezapomínejte, že vše začíná u vás. Abyste dosáhli všeho čeho chcete, je třeba si to zasloužit. Posilte proto svou vůli a vytrvalost.

Rozhodování pomůže posílit turmalín, fluorit nebo obsidián. Vytrvalost posílí avanturín nebo onyx

PŘEČTĚTE SI: Jak zatočit s nerozhodností?

Peníze a kariéra

Rok 2020 je vhodný i na rozjezd podnikání. Odsouvali jste start vašeho podnikání, tak letos je nejvhodnější období se k myšlence a odhodlání vrátit. V práci pomáhejte kolegům, buďte pracovití, zodpovědní a diplomatičtí. Otevřete si tím dveře k novým pracovním příležitostem.

Ochraňte své p
odnikání pomocí gagátu, který se vkládá do pokladny a nebo do rohu pracovní kanceláře. Podpořte ho sodalitem, kámenem disciplíny, odhodlání a sebedůvěry.

MINERÁLY PŘITAHUJÍCÍ BOHATSTVÍ A ÚSPĚCH

Láska a vztahy

Důležitou a zkoušenou oblastí bude komunikace v mezilidských vztazích. Ať už půjde o lásku či přátelství, buďte otevření a upřímní.

Centrum komunikace pomůže odblokovat chalcedon. Sebevyjádření a komunikaci zlepší akvamarín a lapis lazuli krom zlepšování komunikace zvyšuje naslouchání. 

MINERÁLY PODPORUJÍCÍ LÁSKU A ŠTĚSTÍ

PŘEČTĚTE SI: Nenechte si konfliktem otrávit život!

Odpočívejte pravidelně

Důležitou součástí je fyzická aktivita i duševní hygiena. Rok plný zkoušek nás může dost potrápit a proto je potřeba někde nahromaděný stres ventilovat. Věnujte proto dostatek času aktivní i pasivní aktivitě. Krom pravidelného cvičení je vhodné vyrazit na procházku, přečíst si knihu nebo relaxovat.
TIP: Krystaly pro dokonalou meditaci

MINERÁLY PRO DUŠEVNÍ OČISTU

Autor článku: Svět minerálů

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení