První úplněk roku 2020 zvýší pozornost na vnitřní signály těla! Pomoc najdete v minerálech.


Zdroj obrázku: Pixabay

Měsíc poprvé vstoupí do úplňku v roce 2020 dne 10. ledna! Tento lednový úplněk je historicky pojmenován jako Vlčí Úplněk!
Během této fáze se nám zvýší vnitřní energie a my se začneme více soustředit na své tělo.

Vnímejte signály

Budeme vnímat signály vycházejí z našeho nitra a naše myšlenky budou roztříštěny do všech směrů. Tyto vnitřní signály budou velmi silně spojeny se znamením Raka, do kterého Měsíc během úplňku vstupuje. Zejména mužské a ženské rozmnožovací orgány budou v těchto dnech velmi citlivé a budou posílat mnoho signálů, které byste měli vyslyšet. Které signály si budeme muset ohlídat a jaké minerály je pomohou vyřešit?


TIP: Kalendář úplňků roku 2020!

Nejsilnějším signálem bude početí dítěte a otěhotnění. Pro podporu touhu a vnitřního hlasu si pořiďte náramek plodnosti a měsíční kámen, který je nejsilnějším symbolem mateřství a nových začátků!PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

Ženy, myslete na své zdraví

Milé ženy! Nezapomeňte na pravidelnou kontrolu u svého ženského lékaře. V tento čas bude tělo signalizovat i případné záněty a nebezpečné nemoce ve vaječníkách a děloze. Dodejte svým orgánům zdravou energii z růženínu, který je symbolem lásky a uzdravování.

TIP: Které minerály bojují proti rakovině vaječníku?PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Muži, pozor na únavu a otoky

Muži by se měli soustředit na jejich lymfatický systém. Nepodceňovat otoky, únavu a bolestivé uzliny zejména v tříslech. Vhodným minerálem je hematit, který je kamenem krve a talismanem zdraví. Působí kladně na tvorbu těla a vytahuje nemoci z těla.PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU


Zvládejte stres

Tělo je velmi často napadeno nemocí velkým přísunem stresu, který neumíme odbourat a absorbujeme ho. Tygří oko je kamenem vitality a prosperity, který silně bojuje proti stresu, depresím a chrání před duševními chorobami.PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Věříme, že Vás kameny budou chránit a dosáhnete tak harmonického a zdravého života. Nezapomeňte, že včasná návštěva lékaře je vždy nejlepším řešením pro identifikaci nemoci a její včasné léčení. 

Autor článku: Svět minerálů

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení