Krystaly pro dokonalou meditaci!

kameny a meditace

Co je to meditace?

Cílem meditace je jakékoli zklidnění mysli a získání hlubšího pocitu uvolnění. Může se jednat o mindfulness meditaci, řízenou meditaci, jóga, čakrová meditace, o meditaci během poslechu hudby nebo čtení knihy.

Které kameny jsou pro meditaci nejvhodnější?

Krystaly a kameny musíte v rukou cítit a dostatečně čerpat jejich energii. Nejvhodnější je však lichý počet, který koresponduje s přírodou. tyto kameny jsou velmi vhodné:

Posaďte se, vemte si do rukou vybrané minerály dle Vašeho vnitřního pocitu nebo kameny z čakrového balíčku. V rukou pomalu převalujte kameny a vnímejte jak vás krásné spojení energií uvolňuje a vaše mysl se vypíná.

Energetický posilovač

Křišťál je energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný pomocný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií a zklidňuje.

KŘIŠŤÁL

KOUPIT SILNÝ KŘIŠŤÁL ZDE

Bez stresu a deprese

ZÁHNĚDA je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích kamenů. Jedná se o vynikající prostředek proti stresu a depresím

zahneda privesek

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Uvolnění

Pomáhá při meditacích a podporuje radostodvahu a lásku. Zvyšuje sebevědomísebevyjádření a naslouchání druhým. Zlepšuje komunikaci, podporuje osobní růst.

anděl lapis lazuli

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

V klidu a pohodě

AMETYST zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět

druza ametyst

KOUPIT AMETYST ZDE

Uklidnění

Labradorit stimuluje všechny čakry a chrání naši auru. Zklidňuje mysl a podporuje nás v uskutečňování snů. Uklidňuje hyperaktivní mysl a podporuje představivostnové nápady.

kamen labradorit

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Pokud vám však z nějakého důvodu dělá problém důvěřovat své intuici, můžete klidně zažádat o radu právě během meditace – jednoduše si položte otázku, jaký krystal by vám v daný okamžik nejvíc pomohl, otevřte si náš e-shop a počkejte si na odpověď. Váš pocity a podvědomí vás navedou.

Jsme tu pro Vás i na Facebooku a na Instagramu i o víkendu nebo využijte chatovacího okna v dolním pravém rohu.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva