Jak vybírat krystaly pro dokonalou meditaci!

 
zdroj obrázku: pixabay

S jakým minimálním počtem krystalů byste měli meditovat? A jaké minerály jsou pro daný účel nejvhodnější? To se dozvíte z následujícího článku.

Krystaly a kameny musíte v rukou cítit a dostatečně čerpat jejich energii. Nejvhodnější je lichý počet, který koresponduje s přírodou. Posaďte se, vemte si do rukou vybrané minerály dle Vašeho vnitřního pocitu nebo kameny z čakrového balíčku. V rukou pomalu převalujte kameny a vnímejte jak vás krásné spojení energií uvolňuje a vaše mysl se vypíná.

Tým Světa minerálů doporučuje křišťál, záhnědu, ametyst, a křemen.

Energetický posilovač

KŘIŠŤÁL Je to energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný pomocný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií a zklidňuje.

KŘIŠŤÁL

KOUPIT SILNÝ KŘIŠŤÁL ZDE

Bez stresu a deprese

ZÁHNĚDA je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích kamenů. Jedná se o vynikající prostředek proti stresu a depresím

záhněda

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

V klidu a pohodě

AMETYST zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.

TIP: Vytvořte si svůj meditační koutek!

ametyst

KOUPIT AMETYST ZDE

Tělo plné energie

Křemen je nejúčinnější pomocný krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě.

křemen anděl

KOUPIT KŘEMEN ZDE

Pokud vám však z nějakého důvodu dělá problém důvěřovat své intuici, můžete klidně zažádat o radu právě během meditace – jednoduše si položte otázku, jaký krystal by vám v daný okamžik nejvíc pomohl, otevřte si náš e-shop a počkejte si na odpověď. Váš pocity a podvědomí vás navedou.

Jsme tu pro Vás i na Facebooku a na Instagramu i o víkendu nebo využijte chatovacího okna v dolním pravém rohu.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva