Krystaly pro dokonalou meditaci!

kameny a meditace

Co je to meditace?

Cílem meditace je jakékoli zklidnění mysli a získání hlubšího pocitu uvolnění. Může se jednat o mindfulness meditaci, řízenou meditaci, jóga, čakrová meditace, o meditaci během poslechu hudby nebo čtení knihy.

Které kameny jsou pro meditaci nejvhodnější?

Krystaly a kameny musíte v rukou cítit a dostatečně čerpat jejich energii. Nejvhodnější je však lichý počet, který koresponduje s přírodou. tyto kameny jsou velmi vhodné:

Posaďte se, vemte si do rukou vybrané minerály dle Vašeho vnitřního pocitu nebo kameny z čakrového balíčku. V rukou pomalu převalujte kameny a vnímejte jak vás krásné spojení energií uvolňuje a vaše mysl se vypíná.

Energetický posilovač

Křišťál je energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný pomocný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií a zklidňuje.

KŘIŠŤÁL

KOUPIT SILNÝ KŘIŠŤÁL ZDE

Bez stresu a deprese

ZÁHNĚDA je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích kamenů. Jedná se o vynikající prostředek proti stresu a depresím

zahneda privesek

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Uvolnění

Pomáhá při meditacích a podporuje radostodvahu a lásku. Zvyšuje sebevědomísebevyjádření a naslouchání druhým. Zlepšuje komunikaci, podporuje osobní růst.

anděl lapis lazuli

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

V klidu a pohodě

AMETYST zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět

druza ametyst

KOUPIT AMETYST ZDE

Uklidnění

Labradorit stimuluje všechny čakry a chrání naši auru. Zklidňuje mysl a podporuje nás v uskutečňování snů. Uklidňuje hyperaktivní mysl a podporuje představivostnové nápady.

kamen labradorit

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Pokud vám však z nějakého důvodu dělá problém důvěřovat své intuici, můžete klidně zažádat o radu právě během meditace – jednoduše si položte otázku, jaký krystal by vám v daný okamžik nejvíc pomohl, otevřte si náš e-shop a počkejte si na odpověď. Váš pocity a podvědomí vás navedou.

Jsme tu pro Vás i na Facebooku a na Instagramu i o víkendu nebo využijte chatovacího okna v dolním pravém rohu.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení