5 tipů na ochranné amulety, které musíte mít!

talisman kámen polodrahokam minerál

Význam amuletu a talismanu

Ochranné amulety a talismany slouží lidem již řadu let. A víte jaký je mezi nimi rozdíl? Amulet ochraňuje svého nositele. Naopak talisman přivolává štěstí, lásku a pozitivní energii. Již Faraóni ve starověkém Egyptě nosili minerály na hlavách a kolem krku jako amulety na ochranu, aby byli lepšími vládci. 

Minerály a kameny v sobě odpradávna mají zvláštní sílu, která dokáže chránit před nejrůznějšími nástrahami života. Ať už je nosíte jako krásný šperk a nebo jsou schovány u vás v kapse, nikdy se od vás neodvrátí a budou stát na vaší straně. 

náramek z minerálu kámen achát     kámen jadeit do kapsy     kámen růženín ochrana anděl

Vybíráme
 5 minerálů, které vám skvěle poslouží:

1) Avanturín

Je kamenem radosti, rozvahy, vnitřního klidu a štěstí. Ničí negativní pocity a myšlenky. Zvyšuje vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Avanturín je také minerálem prosperity a majetku.

avanturín anděl, talisman

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

2) Hematit

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury.

KOUPIT HEMATIT ZDE

3) Chalcedon

Je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Bývá talismanem proti nespokojenostiNavozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy

KOUPIT CHALCEDON ZDE

4) Kalcit

Podporuje intuici a rychlé rozhodování. Posiluje duchovní i duševní stav a uvádí tělo do rovnováhy. Tiší neklid, pomáhá nám překonat svůj vlastní stín a změnit tak způsob našeho myšlení. Zklidňuje návaly zlosti vzteku. Posiluje sebevědomí a pevnou vůli.

kalcit

KOUPIT KALCIT ZDE

5) Růženín

Je krásným symbolem lásky a přátelství, pomáhá poznat vnitřní krásu, potlačuje negativní pohledy na svůj zevnějšek a rozvíjí sebelásku.

kámen růženín, přívěsek, šperk

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Pokud si nejste jisti výběrem a cítíte, že potřebujete ještě něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení