5 tipů na ochranné amulety, které musíte mít!

Význam amuletu a talismanu

Ochranné amulety a talismany slouží lidem již řadu let. A víte jaký je mezi nimi rozdíl? Amulet ochraňuje svého nositele. Naopak talisman přivolává štěstí, lásku a pozitivní energii. Již Faraóni ve starověkém Egyptě nosili minerály na hlavách a kolem krku jako amulety na ochranu, aby byli lepšími vládci. 

Minerály a kameny v sobě odpradávna mají zvláštní sílu, která dokáže chránit před nejrůznějšími nástrahami života. Ať už je nosíte jako krásný šperk a nebo jsou schovány u vás v kapse, nikdy se od vás neodvrátí a budou stát na vaší straně. 

Jak vybrat správný amulet či talisman

Vybíráme TOP 5 minerálů, které vám skvěle poslouží. Řídit se můžete intuicí, nebo vaším záměrem. Tedy co si chcete do života přitáhnout, nebo naopak ochránit.

1) Avanturín

Je kamenem radosti, rozvahy, vnitřního klidu a štěstí. Ničí negativní pocity a myšlenky. Zvyšuje vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Avanturín je také minerálem prosperity a majetku.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

2) Hematit

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury.

KOUPIT HEMATIT ZDE

3) Chalcedon

Je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Bývá talismanem proti nespokojenostiNavozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy

KOUPIT CHALCEDON ZDE

4) Kalcit

Podporuje intuici a rychlé rozhodování. Posiluje duchovní i duševní stav a uvádí tělo do rovnováhy. Tiší neklid, pomáhá nám překonat svůj vlastní stín a změnit tak způsob našeho myšlení. Zklidňuje návaly zlosti vzteku. Posiluje sebevědomí a pevnou vůli.

kalcit

KOUPIT KALCIT ZDE

5) Sodalit

Je kamenem pochopení, intuice a harmonie. Spojuje logiku s intuicí a podněcuje naši vnímavost a představivost. Sodalit harmonizuje, uklidňuje, dodává odvahu, sebedůvěru a pomáhá uskutečnit naše sny a touhy. Zlepšuje koncentraci a chrání před konflikty. Pomáhá nám zůstat sami sebou za všech okolností a věřit si. 

KOUPIT SODALIT ZDE

Pokud si nejste jisti výběrem a cítíte, že potřebujete ještě něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů