5 tipů na ochranné amulety, které musíte mít doma!

Minerály a kameny v sobě odpradávna měly zvláštní sílu, která dokáže chránit před nejrůznějšími nástrahami života. Ať už je nosíte jako krásný šperk a nebo jsou schovány u vás v kapse, nikdy se od vás neodvrátí a budou stát na vaší straně. 

Avanturín je kamenem radosti, rozvahy, vnitřního klidu a štěstí. Ničí negativní pocity a myšlenky. Zvyšuje vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Avanturín je také minerálem prosperity a majetku.

avanturín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Fluorit je obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni. Posiluje naši mysl, myšlenky a zahání úzkost. Zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměťJe vhodný pro všechny, kteří pracují pod tlakem, nebo žijí ve vysokém tempu. Má stabilizační účinky - potlačuje zmatenost, náladovoststrach z budoucnosti i ze špatných rozhodnutí

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU

Chalcedon je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Bývá talismanem proti nespokojenostiNavozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy

chalcedon

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Kalcit podporuje intuici a rychlé rozhodování. Posiluje duchovní i duševní stav a uvádí tělo do rovnováhy. Tiší neklid, pomáhá nám překonat svůj vlastní stín a změnit tak způsob našeho myšlení. Zklidňuje návaly zlosti vzteku. Posiluje sebevědomí a pevnou vůli.

kalcit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KALCITU

Sodalit je kamenem pochopení, intuice a harmonie. Spojuje logiku s intuicí a podněcuje naši vnímavost a představivost. Sodalit harmonizuje, uklidňuje, dodává odvahu, sebedůvěru a pomáhá uskutečnit naše sny a touhy. Zlepšuje koncentraci a chrání před konflikty. Pomáhá nám zůstat sami sebou za všech okolností a věřit si. 

sodalit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU