Srpen: Měsíc plný radosti a splněných přání

Vstupujeme do druhé poloviny prázdnin s měsícem srpnem, který je plný silné energie pro splnění všech Vašich tajných přání. Je to měsíc sklizně letního ovoce a samozřejmě dovolené, zážitků a radosti. Nahlédněte do tajemné moci krásných kamenů, pomocí kterých se budete cítit jistěji a nabití energií.

Sprnu patří zelená

Zelená je barva klidu, přírody a rovnováhy, proto by vám doma neměla chybět. Pověste si doma nebo na zahradě nádhernou zvonkohru z achátu, která přispěje klidnému prostředí pomocí příjemných tónů. Do misky přidejte tromlovaný kámen avanturínu nebo jadeitu, který je nejsilnějším kamenem životního štěstí.


KOUPIT ZVONKOHRY ZDE

Je čas se rozhodnout

Ametyst je nádherný kámen, který vám dodá sílu se rozhodnout, posílí soustředění a pomůže vám ke klidu a lásce. Je velmi vhodný jako dekorace do bytu nebo domova.

kámen ametyst

KOUPIT AMETYST ZDE

S úsměvem

Avanturín oranžový pomáhá tišit nadměrné emoce, zlost a velmi silně zvyšuje vnímavost. Avanturín je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu.

kámen avanturín náramek z minerálu

 

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Zbavte se trápení

K dosažení radosti je zapotřebí nejdříve odstranit stres, citová trápení a vše negativní. Pořiďte si proto uklidňující kámen lepidolit, který je vhodný k odbourávání stresů každodenního života.

kámen lepidolit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LEPIDOLITU

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení