Srpen: Měsíc plný radosti a splněných přání

Vstupujeme do druhé poloviny prázdnin s měsícem srpen, který je plný silné energie pro splnění všech Vašich tajných přání. Je to měsíc sklizně letního ovoce a samozřejmě dovolené, zážitků a radosti. Nahlédněte do tajemné moci krásných kamenů, pomocí kterých se budete cítit jistěji a nabití energií.

Sprnu patří zelená

Letošní léto je krásné zelené a tak to má být. Zelená je barva klidu, přírody a rovnováhy, proto by vám doma neměla chybět. Pověste si doma nebo na zahradě nádhernou zvonkohru z achátu, která přispěje klidnému prostředí pomocí příjemných tónů. Do misky přidejte tromlovaný kámen avanturínu nebo jadeitu, který je nejsilnějším kamenem životního štěstí.


PROHLÉDNOUT ZVONKOHRY

Čtěte také:    
Minerály podle znamení zvěrokruhu

Je čas se rozhodnout

Ametrín je nádherný kámen, který vám dodá sílu se rozhodnout, posílí soustředění a pomůže vám nalézt nový úhel pohledu.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

Být více pozitivní

V srpnu je velmi důležité se vtniřně posílit na pozitivní vlnu. Speciálně sestavené balíčky pro posílení lásky, vitality a radosti jsou velmi silnou kombinací, se kterou se budete citit příjemněji a silněji ve všech směrech.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ

S úsměvem

Avanturín oranžový pomáhá tišit nadměrné emoce, zlost a velmi silně zvyšuje vnímavost. Avanturín je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Zbavte se trápení

K dosažení radosti je zapotřebí nejdříve odstranit stres, citová trápení a vše negativní. Pořiďte si proto uklidňující kámen lepidolit, který je vhodný k odbourávání stresů každodenního života.

lepidolit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LEPIDOLITU

 Autor článku: Svět Minerálů