Jak zatočit s nerozhodností? Buďte flexibilní a dejte na svou intuici


zdroj: pixabay

Udělat někdy určitá rozhodnutí je těžké, o to víc, pokud jsou to rozhodnutí životní a z velké části nevratná. Naučte se, jak si vypěstovat sebedůvěru, s níž pro vás bude hračkou udělat jakýkoli důležitý krok. Naslouchejte své intuici. V konečné fázi se musíte stejně rozhodnout na základě svého pocitu, co si myslíte, že pro vás je a bude správné. Přinášíme vám přehled kamenů, které vám to vaše rozhodování usnadní.

Křišťál  je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Zdravotně nás dokáže zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin. Pokud budeme každý den na lačný žaludek po douškách pít křišťálový elixír, vyléčí nám jak naši nerozhodnost, tak žaludeční problémy a infekční střevní choroby. Elixír získáme ponořením několika křišťálů do nádoby s vodou, necháme několik hodin působit, kameny odstraníme a vodu můžeme používat. Nezapomínejte pak kameny omýt pod tekoucí vodou a znovu nabít na slunci.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Tygří oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Je tomu tak i v případě rozhodování. Vždy když nějaké učiníte a výsledkem je jakýkoliv negativní vývoj, pak vězte, že jste se z toho měla poučit a že se to tak stál mělo. Tygří oko vám ale pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy.

tygří oko

PROHLÉDNOUT

Sokolí oko, kámen ostrého zraku. Pomáhá nám nahlédnout do našeho nitra, do duše a její podstaty. Díky němu se můžeme vidět takoví, jací opravdu jsme a takové se i brát. Vede nás k volnosti v myšlení, k nekomplikovanému přístupu k věci. Proto je dobrým společníkem v případech těžkých rozhodování. Sokolí oko, jak vypovídá jeho název, má největší účinky v oblasti čela. Ostří náš zrak a posiluje unavené a oslabené oči. Mírní také bolesti hlavy a migrény, tiší astma. 

sokolí oko

PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení