Jak zatočit s nerozhodností? Buďte flexibilní a dejte na svou intuici


zdroj: pixabay

Udělat někdy určitá rozhodnutí je těžké, o to víc, pokud jsou to rozhodnutí životní a z velké části nevratná. Naučte se, jak si vypěstovat sebedůvěru, s níž pro vás bude hračkou udělat jakýkoli důležitý krok. Naslouchejte své intuici. V konečné fázi se musíte stejně rozhodnout na základě svého pocitu, co si myslíte, že pro vás je a bude správné. Přinášíme vám přehled kamenů, které vám to vaše rozhodování usnadní.

Křišťál  je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Zdravotně nás dokáže zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin. Pokud budeme každý den na lačný žaludek po douškách pít křišťálový elixír, vyléčí nám jak naši nerozhodnost, tak žaludeční problémy a infekční střevní choroby. Elixír získáme ponořením několika křišťálů do nádoby s vodou, necháme několik hodin působit, kameny odstraníme a vodu můžeme používat. Nezapomínejte pak kameny omýt pod tekoucí vodou a znovu nabít na slunci.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Tygří oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Je tomu tak i v případě rozhodování. Vždy když nějaké učiníte a výsledkem je jakýkoliv negativní vývoj, pak vězte, že jste se z toho měla poučit a že se to tak stál mělo. Tygří oko vám ale pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy.

tygří oko

PROHLÉDNOUT

Sokolí oko, kámen ostrého zraku. Pomáhá nám nahlédnout do našeho nitra, do duše a její podstaty. Díky němu se můžeme vidět takoví, jací opravdu jsme a takové se i brát. Vede nás k volnosti v myšlení, k nekomplikovanému přístupu k věci. Proto je dobrým společníkem v případech těžkých rozhodování. Sokolí oko, jak vypovídá jeho název, má největší účinky v oblasti čela. Ostří náš zrak a posiluje unavené a oslabené oči. Mírní také bolesti hlavy a migrény, tiší astma. 

sokolí oko

PROHLÉDNOUT