Doprava do konce února od 25,-Kč

Projevení lítosti není slabost, ukazuje to váš charakter

Díky tomu občas druhému neprojevíme lítost, ani se dostatečně neomluvíme. Právě s tím vám může pomoct podpora energie, která je mnohem mocnější, než si myslíme.

Růženín dokáže obnovovat harmonii ve vztazích a říká se o něm, že je hlavně kamenem lásky. Dodá vám odvahu stát si za svými rozhodnutími, ale současně se vcítit do pocitů druhého. Jeho síla spočívá v tom, že vede k odpuštění - nejen druhým lidem, ale hlavně sobě. Sebeláska je totiž úplně stejně důležitá, jako srdce otevřené pro druhé, jen se nesmí přehánět.

Jaspis je kamenem, který dodává odvahu. Pomůže vám k naplnění vašich záměrů, takže vás může přesvědčit k tomu, abyste udělali správnou věc. Vede vás také k samému základu problému, takže pokud se rozhodnete napravit situaci, bude její řešení velmi rychlé. Říká se o něm, že dává schopnost posuzovat věci jako celek a nadhled je pro řešení konfliktů velice důležitý.

Achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu a odstraňuje vnitřní napětí. Jeho důležitou vlastností je ale také to, že učí svého majitele pokoře. Ta je ve vztazích nesmírně důležitá, protože nikdo nejsme neomylný bůh. Odstup a logické uvažování mohou zachránit nejeden konflikt, který zpočátku vypadá jako neřešitelný. Stejně tak vám tento kámen pomůže při citových zklamáních.