Projevení lítosti není slabost, ukazuje to váš charakter

Díky tomu občas druhému neprojevíme lítost, ani se dostatečně neomluvíme. Právě s tím vám může pomoct podpora energie, která je mnohem mocnější, než si myslíme.

Růženín dokáže obnovovat harmonii ve vztazích a říká se o něm, že je hlavně kamenem lásky. Dodá vám odvahu stát si za svými rozhodnutími, ale současně se vcítit do pocitů druhého. Jeho síla spočívá v tom, že vede k odpuštění - nejen druhým lidem, ale hlavně sobě. Sebeláska je totiž úplně stejně důležitá, jako srdce otevřené pro druhé, jen se nesmí přehánět.

růženín

PROHLÉDNOUT

Jaspis je kamenem, který dodává odvahu. Pomůže vám k naplnění vašich záměrů, takže vás může přesvědčit k tomu, abyste udělali správnou věc. Vede vás také k samému základu problému, takže pokud se rozhodnete napravit situaci, bude její řešení velmi rychlé. Říká se o něm, že dává schopnost posuzovat věci jako celek a nadhled je pro řešení konfliktů velice důležitý.

jaspis

PROHLÉDNOUT

Achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu a odstraňuje vnitřní napětí. Jeho důležitou vlastností je ale také to, že učí svého majitele pokoře. Ta je ve vztazích nesmírně důležitá, protože nikdo nejsme neomylný bůh. Odstup a logické uvažování mohou zachránit nejeden konflikt, který zpočátku vypadá jako neřešitelný. Stejně tak vám tento kámen pomůže při citových zklamáních.

achát

PROHLÉDNOUT