Nenechte si konfliktem otrávit život!

Zdroj obrázku: pixabay

V každém vztahu nevyhnutelně dochází k různým větším či menším konfliktům, které nám dokážou spolehlivě otrávit život. Pokud máte pocit, že se k nim nedokážete postavit vhodným způsobem a obvykle svým chováním situaci spíš zhoršíte, než zlepšíte, vyzkoušejte magické krystaly. Konkrétně můžeme doporučit tyto:

Pokud právě procházíte vztahovou krizí, zkuste si pořídit přívěsek s růženínemRůženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Navíc stimuluje naši sexualitu a smyslnost a i to se může ve vypjatých situacích hodit. 

růženín

PROHLÉDNOUT

Pokud si potřebujete vyčistit hlavu a oprostit se od záporných myšlenek, zkuste turmalínUvolní nahromaděné napětí a navíc poskytuje vynikající ochranu před negativní energií všeho druhu. Jako bonus nás motivuje k nezištnému jednání. Odvádí negativní emoce (zlost, strach, hněv, žárlivost, úzkost) a přináší radost. Pomáhá realizovat naše sny, důležitá životní rozhodnutí a mít nadhled. Zvyšuje sebedůvěru a nezávislost

turmalin

PROHLÉDNOUT

Když chcete v partnerovi znovu vzbudit láskutouhu oddanost pořiďte mu granát je kamenem, lásky a ochrany. Dodává energii a klid. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději. Především v životních situacích, kdy člověk neví co si počít. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

granát

PROHLÉDNOUT

Mezi tzv. "must have" doporučujeme chalcedon, který je talismanem proti nespokojenosti. Přináší štěstí, dodává sílukrásuradost i energii. Rozhání iluze a fantazie. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Jde o odrůdu křemene, který z našeho těla vyhání strachdeprese a smutek. Zlepšuje schopnost naslouchat a porozumět. 

chalcedon

PROHLÉDNOUT

 Autor článku: Svět minerálů