Nenechte si konfliktem otrávit život!

Zdroj obrázku: pixabay

V každém vztahu nevyhnutelně dochází k různým větším či menším konfliktům, které nám dokážou spolehlivě otrávit život. Pokud máte pocit, že se k nim nedokážete postavit vhodným způsobem a obvykle svým chováním situaci spíš zhoršíte, než zlepšíte, vyzkoušejte magické krystaly. Konkrétně můžeme doporučit tyto:

Pokud právě procházíte vztahovou krizí, zkuste si pořídit přívěsek s růženínemRůženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Navíc stimuluje naši sexualitu a smyslnost a i to se může ve vypjatých situacích hodit. 

růženín

PROHLÉDNOUT

Pokud si potřebujete vyčistit hlavu a oprostit se od záporných myšlenek, zkuste turmalínUvolní nahromaděné napětí a navíc poskytuje vynikající ochranu před negativní energií všeho druhu. Jako bonus nás motivuje k nezištnému jednání. Odvádí negativní emoce (zlost, strach, hněv, žárlivost, úzkost) a přináší radost. Pomáhá realizovat naše sny, důležitá životní rozhodnutí a mít nadhled. Zvyšuje sebedůvěru a nezávislost

turmalin

PROHLÉDNOUT

Když chcete v partnerovi znovu vzbudit láskutouhu oddanost pořiďte mu granát je kamenem, lásky a ochrany. Dodává energii a klid. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději. Především v životních situacích, kdy člověk neví co si počít. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

granát

PROHLÉDNOUT

Mezi tzv. "must have" doporučujeme chalcedon, který je talismanem proti nespokojenosti. Přináší štěstí, dodává sílukrásuradost i energii. Rozhání iluze a fantazie. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Jde o odrůdu křemene, který z našeho těla vyhání strachdeprese a smutek. Zlepšuje schopnost naslouchat a porozumět. 

chalcedon

PROHLÉDNOUT

 Autor článku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení