Ztrácíte radost ze života? Poradíme vám, jak si ji naprogramovat

Radost je nezbytnou součástí našich životů. Radost ze života je provádění činností, které člověku přinášejí uspokojení a dobrou náladu. Radujte se ze života každý den, jen co otevřete oči. Dělejte si radost maličkostmi, ať jsou to drobné dárky nebo skutky, které uděláte. Možná Vám všechny tyto vnější podněty radost přinesou na pár minut, hodin či dokonce dní, musíte však najít radost v sobě samých, která bude prýštit z vašeho nitra. Podpořte ji pomocí drahých kamenů.

Dodejte tělu energii

Křišťál  je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít. Křišťál je všestranným kamenem, lze jím tedy utišit veškeré nemoce.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Síla a odhodlání

Jaspis je nositelem vitální energie. Zlepšuje organizační schopnosti a sebeorganizaci, uvolňuje a dává nám pocit úplnosti. Nabízí oporu a pomoc při stresu, přináší klid. Dodává odvahu, sílu a odhodlání. Pomocníkem vám může být v podobě energetického náramku, který by však jeho nosit neměl vůbec sundávat, pouze při koupání. Neměl by se ho nikdo dotýkat, pouze jeho nositel.

jaspis

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU

Udržujte tělo v rovnováze

Opál symbolizuje dokonalost. Je nejkrásnějším a nejtajemnějším drahým kamenem. Probouzí v nás harmonii, rovnováhu a posiluje naši energii. Opál má však jednu charakteristickou vlastnost oproti jiným kamenům. Zápornou energii a negativitu sice vstřebává do sebe, ale musíte ho po meditaci ihned očistit, jinak by vám vše a mnohem více vrátil zpět. Zdravotně pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OPÁLU