Přichází úplněk ve znamení Kozoroha. Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Dne 16. července nás čeká úplněk ve znamení KozorohaToto období snáší každý z nás jinak, ale určitě se shodneme na tom, že je toto období zatěžkávající zkouškou. Úplněk působí nejen na naší fyzickou, ale i na psychickou stránku. Jak bude působit tento úplněk na jednotlivá znamení a jaké minerály vám v tomto období pomůžou si přečtěte v následujícím článku.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani nežeňte se do žádných extrémů ať už finančních či vztahových. Je potřeba být důslední a disciplinovaní, aby nepřišel malér. Jako podporu doporučujeme granát, který dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

MINERÁLY VHODNÉ PRO BERANA

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Tvrdohlavý Býk to nebude mít vůbec jednoduché. Je potřeba udělat ve vztahu pár kompromisů, aby fungoval tak jak má. Vybíráme pro vás unakit, který uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO BÝKA

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům tento úplněk vyloženě prospěje. Budete svobodní a odvážní. Jen bude zapotřebí trocha zodpovědnosti, se kterou vám pomůže tygří oko, kámen který nás podporuje při rozhodování a zbystřuje smysly, abychom věnovali pozornost detailům.

tygří oko

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

MINERÁLY VHODNÉ PRO BLÍŽENCE

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro Raky je tento úplněk ve znamení změn. Pokud žijete v nefungujícím vztahu je na čase ho ukončit. Na to ale budete potřebovat odvahu, kterou vám dodá ametrín posiluje rozhodování a nové úhly pohledu při hledání řešení.

ametrin

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

MINERÁLY VHODNÉ PRO RAKA

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi toto období prožijí v pracovním nasazení a na to je potřeba velká dávka soustředění. Výborným pomocníkem je amazonit - talisman  prosperity a úspěchu.

amazonit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMAZONITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO LVA

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna se bude neustále zaobírat starou myšlenkou, ale je na čase posunout se dál. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

MINERÁLY VHODNÉ PRO PANNU

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pozor na lásku na jednu noc. Jste sice zodpovědní, ale úplněk ve vás probudí nové vášně a z toho by mohly pramenit nemalé potíže. Onyx nás vede k opatrnosti a disciplíně. Navíc zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

MINERÁLY VHODNÉ PRO VÁHY

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři by měli přestat myslet sami na sebe a více se zaměřit na své okolí. Apatit podporuje otevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Pročišťuje zmatky a spory a tlumí lítost, zlost i apatii.

apatit
PROHLÉDNOUT NABÍDKU APATITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO ŠTÍRA

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pro střelce je toto období ve znamení peněz, podnikání a investicí. Na to ale budete potřebovat odvahu, kterou vám dodá bronzitVe svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost čímž přináší do života jistotustabilitu.

bronzit
PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO STŘELCE

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pro kozoroha je tento úplněk to pravé. Budete se cítit skvěle, atraktivní nápady z vás budou jenom padat. Na to ovšem potřebujete energii třeba v podobě křišťálu - nejsilnějšího energetického posilovače.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

MINERÁLY VHODNÉ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář se bude zmítat v emocích všeho druhu. Nebude vám chybět odvaha, ale bude zapotřebí také trochu sebekázně. Sodalit podporuje nezávislostdisciplínu a odhodlání. Navíc spojuje logiku s intuicí.

sodalit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO VODNÁŘE

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybám bude chybět spolehlivost. Přesvědčete své okolí že tomu tak není za pomoci hematitu, který zvyšuje spolehlivost a důvěryhodnost a rozvíjí naši osobnost.

hematit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO RYBY