Přichází úplněk ve znamení Kozoroha. Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Dne 16. července nás čeká úplněk ve znamení KozorohaToto období snáší každý z nás jinak, ale určitě se shodneme na tom, že je toto období zatěžkávající zkouškou. Úplněk působí nejen na naší fyzickou, ale i na psychickou stránku. Jak bude působit tento úplněk na jednotlivá znamení a jaké minerály vám v tomto období pomůžou si přečtěte v následujícím článku.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani nežeňte se do žádných extrémů ať už finančních či vztahových. Je potřeba být důslední a disciplinovaní, aby nepřišel malér. Jako podporu doporučujeme granát, který dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

MINERÁLY VHODNÉ PRO BERANA

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Tvrdohlavý Býk to nebude mít vůbec jednoduché. Je potřeba udělat ve vztahu pár kompromisů, aby fungoval tak jak má. Vybíráme pro vás unakit, který uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO BÝKA

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům tento úplněk vyloženě prospěje. Budete svobodní a odvážní. Jen bude zapotřebí trocha zodpovědnosti, se kterou vám pomůže tygří oko, kámen který nás podporuje při rozhodování a zbystřuje smysly, abychom věnovali pozornost detailům.

tygří oko

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

MINERÁLY VHODNÉ PRO BLÍŽENCE

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro Raky je tento úplněk ve znamení změn. Pokud žijete v nefungujícím vztahu je na čase ho ukončit. Na to ale budete potřebovat odvahu, kterou vám dodá ametrín posiluje rozhodování a nové úhly pohledu při hledání řešení.

ametrin

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

MINERÁLY VHODNÉ PRO RAKA

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi toto období prožijí v pracovním nasazení a na to je potřeba velká dávka soustředění. Výborným pomocníkem je amazonit - talisman  prosperity a úspěchu.

amazonit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMAZONITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO LVA

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna se bude neustále zaobírat starou myšlenkou, ale je na čase posunout se dál. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

MINERÁLY VHODNÉ PRO PANNU

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pozor na lásku na jednu noc. Jste sice zodpovědní, ale úplněk ve vás probudí nové vášně a z toho by mohly pramenit nemalé potíže. Onyx nás vede k opatrnosti a disciplíně. Navíc zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

MINERÁLY VHODNÉ PRO VÁHY

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři by měli přestat myslet sami na sebe a více se zaměřit na své okolí. Apatit podporuje otevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Pročišťuje zmatky a spory a tlumí lítost, zlost i apatii.

apatit
PROHLÉDNOUT NABÍDKU APATITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO ŠTÍRA

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pro střelce je toto období ve znamení peněz, podnikání a investicí. Na to ale budete potřebovat odvahu, kterou vám dodá bronzitVe svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost čímž přináší do života jistotustabilitu.

bronzit
PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO STŘELCE

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pro kozoroha je tento úplněk to pravé. Budete se cítit skvěle, atraktivní nápady z vás budou jenom padat. Na to ovšem potřebujete energii třeba v podobě křišťálu - nejsilnějšího energetického posilovače.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

MINERÁLY VHODNÉ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář se bude zmítat v emocích všeho druhu. Nebude vám chybět odvaha, ale bude zapotřebí také trochu sebekázně. Sodalit podporuje nezávislostdisciplínu a odhodlání. Navíc spojuje logiku s intuicí.

sodalit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO VODNÁŘE

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybám bude chybět spolehlivost. Přesvědčete své okolí že tomu tak není za pomoci hematitu, který zvyšuje spolehlivost a důvěryhodnost a rozvíjí naši osobnost.

hematit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

MINERÁLY VHODNÉ PRO RYBY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení