Nabíjení minerálů a kamenů za úplňku

nabíjení minerálů

Proč je nutné minerály a krystaly nabíjet?

Když pracujeme s krystaly a minerály, tak po celou dobu absorbují negativní energie a tím se mění jejich vibrační frekvence. Je to jako když hrajete na kytaru. Poté co jste na ni nějaký čas hráli, ji musíte znovu naladit, abyste ji dostali zpět do dokonalého naladění. Totéž platí i pro vaše náramky, přívěšky, tromly a surové kameny z minerálů.

Po celou dobu vám přináší energii a spolupracují s vámi. Abyste jim však pomohli zpět do původního stavu, musíte je očistit a nabít.

Kdy a jak minerály nabíjet?

Největší sílu načerpají kameny nabité za Úplňku, jelikož světlo Luny je úplné. Kameny se dávají nabít přes noc, kdy načerpají největší sílu a světlo Měsíce je úplné.

TIP: Kalendář Úplňků na rok 2020

Před nabitím kameny omyjte vlažnou vodou a usušte! Poté položte nejlépe do misky z přírodního materiálu a nechte venku na přímém měsíčním světle, ale přesvědčte se, že na ně nebude pršet.
V případě, že nemáte možnost je nechat nabít venku, postačí je ponechat blízko okna a nechat roztažené rolety.

Pro dobití postačí pouze jedna noc. Světlo z Měsíce bude velmi silné i dva dny po Úplňku, proto máte dostatek času pro nabití všech vašich šperků. Ale možná nabudete dojmu, že jste jejich energii naprosto vyčerpali a zaslouží si dobít více jak jednu noc. To už záleží na vás.

Kameny, které byste neměli zapomenout během Úplňku nabít?
V podstatě všechny kameny a minerály, které používáte nejčastěji.

Nezapomeňte na kameny, které máte uložené v kočárku, jako je například chryzokol, který uvolňuje svalové křeče a zlepšuje průchodnost zažívacího traktu. Tento kámen oceňují nejen maminky, ale také miminka, kterým se výrazně uleví během prvních náročných týdnů života.

Chryzokol

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHRYZOKOLU

Nezapomeňte na kameny, které máte v práci na stole. Tento balíček na pracoviště, v chytré kombinaci ametyst, avanturín zelený, tygří oko, turmalín, citrín a záhněda vám pomůže zmírnit vztek, čistit kancelář od negativní energie, ale také přináší peníze.

Balíček pracoviště


Nabijte všechny kameny z vašich balíčků, které s vámi spolupracují v práci, domácnostech a na cestách. Nabijte kameny dětem, aby je kameny naplno ochraňovaly a pomáhaly jim zvládat silné emoce a nečekané situace.
TIP: Krystaly vhodné pro školáky.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

Musím nabíjet své náramky během každého Úplňku?

Sledujte svou intuici. My ze Světa Minerálů nabíjíme pravidelně krystaly a minerály, se kterými nejvíce pracujeme. Nabíjejte všechny šperky, které máte ve vaši blízkosti a od kterých očekáváte nejsilnější energii, která vás vede k realizaci vašich záměrů.

Nabijte své náramky, náhrdelníky i náušnice, přívěsky a využijte jejich plnou sílu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ Z MINERÁLŮ

 Autor článku: Svět Minerálů