Během říjnového úplňku budeme volně dýchat a připravovat tělo na přicházející zimu

úplněk říjen pixabay
Zdroj obrázku: Pixabay.com

V neděli 13.října nastane Úplněk v Beranu. Je to období plné dýchání, posilování imunity, pohybu a otevřených možností bez překážek. Jaký vliv bude tento lovecký Úplněk mít, záleží jen na Vás a na Vašem znamení zvěrokruhu. Je zapotřebí klid, uvolnění a vyrovnanost, která mnoha znamení činí velké problémy. Máme pro Vás minerály, které to vyřeší za Vás a uvolní nejen mysl, ale zároveň připraví tělo na přicházející zimní období.

Vyjděte ven a dýchejte! Meditujte! Odpočinte si!

K tomu, abychom dosáhli řádného odpočinku se musíme uvolnit. Největší potíže s tím mají neposedná znamení jako jsou Blíženci, Váhy a Vodnáři. Jejich celková aktivita a všestrannost, která je odrazem jejich vzdušného znamení, je svazuje a nenechá volně nadechnout. Pomůže energie z tyrkenitu, který má obrovskký účinek na lidské city a přináší klid a uvolnění.

náramek tyrkenit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYRKENITU

K dosáhnutí uvolnění a meditaci si hledají cestu Berani, Lvi a Střelci, kteří jsou temperamentní s velkou intuitivní představivostí, která jim často brání se smířit s požadavky každodenního života. K otevřenému smíření pomáhá angelit. Je to uklidňující kámen, který navozuje hluboký pocit klidu a míru. 

angelit placička

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ANGELITU

Během Úplňku je důležité nechat odpočinout nejen tělo, ale hlavně i mysl. Lidé narozeni ve znamení Raka, Štíru a Ryb jsou velmi citliví a většinou nenápadní. Ale jejich hluboká soucitnost je často může dohnat až do citového trápení. K uvolnění mysli pomůže citrín, jenž je účinný čistiš mysli a duše. Uuchovává v sobě sluneční energii, která působí velmi blahodárně.

citrín náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Realistická znamení jako jsou Býk, Kozoroh a Panna se velmi soustředí na životní jistoty. Bere jim to tolik energie, že nemají dostatek síly se nadechnout a uvolnit. Tato zemská znamení potřebují hmatatelný dotyk k tomu, aby uvěřili. Připravili jsem speciální balíček velkých surových kamenů, které naplní potřebu zemské energie.

surové kameny balíček

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

Nezapomeňte své šperky z minerálů během Úplňku nabít. Které minerály nabíjet a jak postupovat se dočtete v článku Nabíjení kamenů za Úplňku.

Autor článku: Svět Minerálů