Během říjnového úplňku budeme volně dýchat a připravovat tělo na přicházející zimu

úplněk říjen pixabay
Zdroj obrázku: Pixabay.com

V neděli 13.října nastane Úplněk v Beranu. Je to období plné dýchání, posilování imunity, pohybu a otevřených možností bez překážek. Jaký vliv bude tento lovecký Úplněk mít, záleží jen na Vás a na Vašem znamení zvěrokruhu. Je zapotřebí klid, uvolnění a vyrovnanost, která mnoha znamení činí velké problémy. Máme pro Vás minerály, které to vyřeší za Vás a uvolní nejen mysl, ale zároveň připraví tělo na přicházející zimní období.

Vyjděte ven a dýchejte! Meditujte! Odpočinte si!

K tomu, abychom dosáhli řádného odpočinku se musíme uvolnit. Největší potíže s tím mají neposedná znamení jako jsou Blíženci, Váhy a Vodnáři. Jejich celková aktivita a všestrannost, která je odrazem jejich vzdušného znamení, je svazuje a nenechá volně nadechnout. Pomůže energie z tyrkenitu, který má obrovskký účinek na lidské city a přináší klid a uvolnění.

náramek tyrkenit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYRKENITU

K dosáhnutí uvolnění a meditaci si hledají cestu Berani, Lvi a Střelci, kteří jsou temperamentní s velkou intuitivní představivostí, která jim často brání se smířit s požadavky každodenního života. K otevřenému smíření pomáhá angelit. Je to uklidňující kámen, který navozuje hluboký pocit klidu a míru. 

angelit placička

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ANGELITU

Během Úplňku je důležité nechat odpočinout nejen tělo, ale hlavně i mysl. Lidé narozeni ve znamení Raka, Štíru a Ryb jsou velmi citliví a většinou nenápadní. Ale jejich hluboká soucitnost je často může dohnat až do citového trápení. K uvolnění mysli pomůže citrín, jenž je účinný čistiš mysli a duše. Uuchovává v sobě sluneční energii, která působí velmi blahodárně.

citrín náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Realistická znamení jako jsou Býk, Kozoroh a Panna se velmi soustředí na životní jistoty. Bere jim to tolik energie, že nemají dostatek síly se nadechnout a uvolnit. Tato zemská znamení potřebují hmatatelný dotyk k tomu, aby uvěřili. Připravili jsem speciální balíček velkých surových kamenů, které naplní potřebu zemské energie.

surové kameny balíček

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

Nezapomeňte své šperky z minerálů během Úplňku nabít. Které minerály nabíjet a jak postupovat se dočtete v článku Nabíjení kamenů za Úplňku.

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení