Považujete se za spolehlivé? Dosáhněte nebo zvyšte tuto silnou vlastnost pomocí kamenů

Spolehlivost je velmi důležitým lidským faktorem. Se spolehlivostí se setkáte jak v pracovním životě, tak  soukromém. V každém z nich je nepostradatelná. Pokud bude považování za spolehlivé, pak budete jak v práci, tak v osobním životě mnohem úspěšnější. Spolehlivost dodává ostatním důvěru, která je důležitá pro vybudování jakéhokoliv vztahu. Pomohou vám drahé kameny.

Achát je kámen, který nám pomáhá v těžkých životních situacích nalézat pravdu, bez trpkosti přijímat kritiku a s trpělivostí snášet nejrůznější nepříznivé zdravotní události. Achát pomůže v případech, kdy se budete učit být spolehlivým přítelem. Vezměte vždy omytý achát, nabitý sluneční či měsíční energií do rukou a přeneste veškerou svou energii do své mysli, kde se budete soustředit na svou náměsíčnost. Achát ji pak převezme za vás. Abyste posílila účinky achátu, noste ho vždy při sobě, ať už v podobě samotného kamene, či jako šperk.  Dále vám achát pomůže při jiných zánětech, jako zánětech vaječníku a vejcovodů, při onemocnění prostaty, špatné funkci ledvin či při žaludečních nebo střevních problémech.

Onyx podporuje naše logické myšlení a pomáhá nám dosáhnout našich cílů. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří se učíte být spolehlivými, pak bude onyx vaším nerozlučným partnerem. Pomůže vám v získání koncentrace, vytrvalosti a zdravém sebevědomí. Zdravotně nám onyx boří blokády, které zabraňují v našem rozkvětu. Pokud jste ztuhlí a nesoustředění, použijte onyx pro masáž ztuhlých míst. Nejlepším místem budou vaše chodidla, kde jsou soustředěny všechny důležité akupresurní body.

Pazourek, kámen tak důležitý v oblasti komunikace, díky kterému se naučíme být spolehlivými lidmi. Navrací nám ztracenou rovnováhu a sebevědomí. Zdravotně nám podporuje krevní oběh a současně i celý organismus. Stane se proto vaším pomocníkem v léčbě kožních ekzémů či akné, které dokážou velmi znepříjemnit život. Pazourek se nejvíce projevuje v odstraňování škodlivých látek a jedu z našeho organismu, tím také zpomaluje proces stárnutí.