Vaše denní aromaterapie s lávovými kameny

Láva náramek Facebook

Šperky a náramky vyrobené z lávových kamenů přinášejí štěstí, mají úžasnou terapeutickou hodnotu a jsou symbolem rovnováhy a cílevědomosti. Tento přírodní minerál se dostává do oblíbenosti a je to způsobeno tím, že lidé začínají rozpoznávat výhody přírodních kamenů jako celku.

Aromaterapie s lávovými kameny

Nejoblíbenější využití lávového kamene je relaxační masáž, při které se zároveň používají speciální masážní hmaty. Pojďme si ale představit zajímavější využití tohoto erupčního kamene, který díky své struktuře dokáže nasáknout éterický olej jako houba a vy tímto způsobem získáte aromaterapeutické výhody pouhým nošením po celý den.

Jak dosáhnout své denní aromaterapie?

Pro úžasnou relaxaci po celý den potřebujete náramek či jiný šperk, který obsahuje lávové kameny. V naší nabídce máme nádherné varianty náramků, které si ihned zamilujete. A protože je na trhu velká škála různých éterických a vonných olejů, doporučujeme mít v zásobě více šperků s lávovými kameny.

Láva jaspis naramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LÁVY

Jak aplikovat esenciální olej do vašeho náramku?

Pro první použití doporučujeme aplikovat pouze na jednu kuličku, protože éterické oleje jsou velmi koncetrované! Během další aromaterapie můžete aplikovat olej do více lávových kuliček - doporučujeme však maximálně do tří.

Ponořte ušní tyčinku do vámi vybraného oleje a nechte nasáknout. Vyjměte a podle viskozity oleje lehce naneste na lávovou kuličku, která je na vnější straně vaší ruky během nošení. V případě použití olejového aplikátoru, aplikujte maximálně 1-2 kapky (dle aromatické intenzity oleje).

Po vsáknutí oleje do lávového kamene jej očistěte čistým papírovým ubrouskem a nechte nekolik minut ležet.
Poté je náramek připraven pro vaši vlastní aromaterapii. V případě spokojenosti, opakujte postup jednou týdně.

Jaký olej použít?

Pro první aplikaci doporučujeme olej levandulový, citronelu, Ylang Ylang nebo vonné oleje jako jsou jahoda nebo rybíz. Mějte však na paměti, že nezředěné oleje jsou velmi silné a mohou při přímém kontaktu s pokožkou způsobit podráždění. Ujistěte se proto, že používáte olej, který vytvoří ochrannou vrstvu mezi pokožkou a klenotem (nedoporučujeme lesní oleje jako jsou smrk, bříza, apod).

Levandulový olej
Zdroj obrázku: Pexels.com

Pokud budete postupovat podle pokynů, je to bezpečný a efektivní způsob, jak těžit z aromaterapie po celý den!


Autor článku: Svět Minerálů