Emoce jsou nedílnou součástí našeho života. Vpusťte je do svého života pomocí drahých kamenů

Emoce jsou velmi subjektivní, záleží totiž na tom, co vyvolalo naši emoci. Zná je z vlastní zkušenosti každý z nás. Hněv, smutek, radost, strach, ale i lítost. Ti všichni jsou součástí každodenního života nás všech. Někdo je umí projevit více, někdo méně. Přinášíme vám přehled těch nejúčinnějších drahých kamenů, které vám s projevováním emocí pomohou.

Nepotlačujte emoce

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže potlačit emoce a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

 

Rozdávejte radost a dobrou náladu

Zelený avanturín rozdává radost a klid. Jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Rozkládá špatné myšlenky a s tím spojené negativní pocity. Nejlepších výsledků dosahujeme s avanturínem při léčbě srdečních onemocnění, která jsou častokrát způsobena blokádou emocí. Dále zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

zelený avanturín

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Dosáhněte vyrovnanosti

Drahý opál symbolizuje dokonalost. Je nejkrásnějším a nejtajemnějším drahým kamenem. Probouzí v nás harmonii, rovnováhu a posiluje naši energii. Opál má však jednu charakteristickou vlastnost oproti jiným kamenům. Zápornou energii a negativitu sice vstřebává do sebe, ale musíte ho po meditaci ihned očistit a nabít, jinak by vám vše a mnohem více vrátil zpět.. Zdravotně pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže. 

naramek z opalu

KOUPIT OPÁL ZDE

Neduste v sobě obavy a otevřete se nejen celému světu, ale hlavně sobě. Kdy jste si naposledy pískali nebo zpívali na ulici, dali se do řeči s neznámým člověkem. Kdy jste naposledy udělali něco spontánního?

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení