Emoce jsou nedílnou součástí našeho života. Vpusťte je do svého života pomocí drahých kamenů

Emoce jsou velmi subjektivní, záleží totiž na tom, co vyvolalo naši emoci. Zná je z vlastní zkušenosti každý z nás. Hněv, smutek, radost, strach, ale i lítost. Ti všichni jsou součástí každodenního života nás všech. Někdo je umí projevit více, někdo méně. Přinášíme vám přehled těch nejúčinnějších drahých kamenů, které vám s projevováním emocí pomohou.

Nepotlačujte emoce

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže potlačit emoce a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

 

Rozdávejte radost a dobrou náladu

Zelený avanturín rozdává radost a klid. Jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Rozkládá špatné myšlenky a s tím spojené negativní pocity. Nejlepších výsledků dosahujeme s avanturínem při léčbě srdečních onemocnění, která jsou častokrát způsobena blokádou emocí. Dále zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

zelený avanturín

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Dosáhněte vyrovnanosti

Drahý opál symbolizuje dokonalost. Je nejkrásnějším a nejtajemnějším drahým kamenem. Probouzí v nás harmonii, rovnováhu a posiluje naši energii. Opál má však jednu charakteristickou vlastnost oproti jiným kamenům. Zápornou energii a negativitu sice vstřebává do sebe, ale musíte ho po meditaci ihned očistit a nabít, jinak by vám vše a mnohem více vrátil zpět.. Zdravotně pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže. 

naramek z opalu

KOUPIT OPÁL ZDE

Neduste v sobě obavy a otevřete se nejen celému světu, ale hlavně sobě. Kdy jste si naposledy pískali nebo zpívali na ulici, dali se do řeči s neznámým člověkem. Kdy jste naposledy udělali něco spontánního?

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva