Máte v plánu detoxikovat organizmus? Nechte si pomoct od léčivých kamenů


zdroj:pixabay

Při detoxu nelze naprosto spoléhat na léčivé kameny, i když by to bylo skvělé. Mohou Vám však velmi pomoct. Proces pročištění těla od toxinů, nashromážděné kyselosti, i chemikálií je několikadenní proces zahrnující úpravu jídelníčku, vyřazení alkoholu, čokolády, cigaret a všeho, co na nás může negativně působit. Doporučuje se zvolit spíše víkend a naplánovat si lehkou fyzickou aktivitu, kterou budeme doplňovat příjmem vyššího množství tekutin.

Někteří specialisté také doporučují vyčkat na období novoluní nebo úplňku, během kterého tělo lépe snáší veškeré změny. Návodů na půsty, detoxikační diety a pročišťovací procesy naleznete na internetu nespočet. My vám v tomto článku doporučíme kameny, které je vhodné při těchto procesech využít. Některé pročišťují krev, jiné udrží vaší vůli v pozoru.

Harmonizující citrínová voda ve formě elixíru funguje při menstruačních potížích, zabírá na infekce v ledvinách a močovém měchýři. Přečtěte si jak vyrobit detoxikační elixír.

citrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD

Kyanit navozuje klidharmonii a vyrovnanost. Rozvíjí intuicikreativitu, zlepšuje komunikaci, slovní projev a logické myšlení. Zbavuje iluzí. Odstraňuje blokystrachobavypsychické napětístres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. Pomáhá s orientací ve zmatečných životních situacích.  Detoxikuje a čistí. Je to jeden z mála minerálů, který nepotřebuje čistit, jelikož do sebe nenatahuje žádné negativní energie. Je také výborný na digitální detox - pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při hubnutí a snižování hmotnosti.

kyanit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KYANITU

Lapis lazuli dodává mimořádnou vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí. Lazurit podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění. Tento krystal přináší svému majiteli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti. Lazurit funguje jako účinný zesilovač myšlenek. Podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled. Blahodárně působí na respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, orgány zajišťující detoxikaci těla, kostní dřeň, brzlík a imunitní systém.

LAPIS

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LAPISU LAZULI


Unakit zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotusebedůvěrukoncentracirozhodování a dosažení cíle. Uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení. Uvádí tělo, duši a emoce do harmonie. Odstraňuje stressebelítostúzkost i zármutek

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

Autor článku: Svět Minerálů