♥ ♥ Máme Vás rádi a nadělujeme slevu 10% do 19.2! Kód pro uplatnění v košíku: val19

Máte v plánu detoxikovat organizmus? Nechte si pomoct od léčivých kamenů

Při detoxu nelze naprosto spoléhat na léčivé kameny, i když by to bylo skvělé. Mohou vám však velmi pomoct. Proces pročištění těla od toxinů, nashromážděné kyselosti, i chemikálií je několikadenní proces zahrnující úpravu jídelníčku, vyřazení alkoholu, čokolády, cigaret a všeho, co na nás může negativně působit. Doporučuje se zvolit spíše víkend a naplánovat si lehkou fyzickou aktivitu, kterou budeme doplňovat příjmem vyššího množství tekutin.

Někteří specialisté také doporučují vyčkat na období novoluní nebo úplňku, během kterého tělo lépe snáší veškeré změny. Návodů na půsty, detoxikační diety a pročišťovací procesy naleznete na internetu nespočet. My vám v tomto článku doporučíme kameny, které je vhodné při těchto procesech využít. Některé pročišťují krev, jiné udrží vaší vůli v pozoru. Jdeme na to.

Azurit poslouží jako průvodce a rádce při duchovním rozvoji a zlepšování intuice. Provází duši na cestě směřující k osvícení a pročištění. Zlepšuje porozumění realitě, pomáhá překračovat hranice v minulosti naprogramovaného systému víry a dovoluje mířit beze strachu vstříc neznámému. Azurit přináší hlubší pochopení souvislostí a nový pohled na okolní svět. Citově azurit pročišťuje mysl od stresu, obav a smutku. Současně vnáší do emocí více světla. Na fyzické úrovni azurit léčí ledviny, žlučník a potíže s játry. Působí příznivě na slezinu, štítnou žlázu, kosti, zuby a kůži, čímž napomáhá detoxikaci organizmu.

Lapis lazuri dodává mimořádnou vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí. Lazurit podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění. Tento krystal přináší svému majiteli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti. Lazurit funguje jako účinný zesilovač myšlenek. Podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled. Blahodárně působí na respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, orgány zajišťující detoxikaci těla, kostní dřeň, brzlík a imunitní systém.

 

Tyrkys je nejúčinnější léčivý krystal. Přináší zotavení ducha i pohodu těla. Jedná se o očistný kámen. Zajišťuje ochranu před znečištěním životního prostředí. V tělesné rovině pomáhá při stavech vyčerpání, depresí a při návalech panického strachu. Jedna z jeho ochranných funkcích spočívá v potlačování vnějších vlivů a v odstraňování znečišťujících látek z atmosféry. Tyrkys posiluje meridiány v těle a jemná energetická pole. Zlepšuje práci tělesného a duševního imunitního systému. Regeneruje tkáně, podporuje vstřebávání živin, pomáhá proti znečišťujícím látkám a virovým infekcím. Uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči, včetně šedého zákalu. Snižuje přílišnou kyselost organizmu a blahodárně