Drahé kameny a jejich účinky na nedokonalosti pleti

obrázek pleť pixabay
Zdroj obrázku: Pixabay.com

To, jak se stravujeme, nemá vliv pouze na naše zdraví, ale také na krásu naší pleti. Zpozornět bychom měli už tehdy, pokud se nám začnou objevovat první nedokonalosti, typu akné, či jakékoliv ekzémy. Pleť je první věc, které si na druhých všimneme. Můžeme se mazat různými druhy krémů, denními, nočními, ne vždy nám to ale pomůže. Máme pro vás přehled drahých kamenů, které vám s problematickou pletí pomohou.

Vybíráme minerály, které zlepší celkový vzhled Vaší pleti

Eliminujte akné

Velmi silnými mierály pro pomoc s akné jsou hematit a tyrkys . Tyrkys je krásný minerál spojován s rovnováhou, vyrovnaností a pozitivním myšlením. Rozptyluje negativní energii, vyrovnává všechny čakry, zmírňuje úzkost a podporuje růst tkání. Díky detoxikačním a protizánětlivým vlastnostem pomáhá výrazně snižovat výskyt akné.

tyrkys

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYRKYSU

Zbavte se ekzému

Ametyst je fialově zbarvený minerál pomáhá při problémech s kožní infekcí a exémem. Dokáže bojovat s bakteriemi a podporuje buněčnou regeneraci. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

ametyst anděl

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Bojujte s alergií

Avanturín je krystal pomáhá při šupinaté kůži a alergii. Díky svým protizánětlivým vlastnostem působí na kožní vyrážky, růžovku a velmi suchou kůži. Nejvhodnější barvy pro kůži a tělo je oranžový a modrý avanturín.

oranžový avanturín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Omlazujte a detoxikujte

Šungit je silný a vzácný kámen omlazuje, navrací pružnost, lesk, zdravou barvu pleti a učinně přispívá k vyhlazení vrásek. Poskytuje nadhled, rozhodnost a duševní klid.

Jeho další vlastností je také velmi silný digitální detox. Šungit pohlcuje elektromagnetické záření vyzařující z mobilů a počítačů, a proto jej vždy společně s Vaším mobilním telefonem, protože samotný airplane mode nestačí.

šungit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠUNGITU

Trápí Vás akné, vrásky, ekzém a nebo velmi suchá pleť? Chcete mít mladistvější pleť? Myšlenka, že by kámen mohl hojit problémy s kůží se může zdát podivná, ale ve skutečnosti opravdu funguje. Lidé používají krystaly tisíce let k detoxikaci těla, zmírnění stresu a odstranění negativních energií, které stav pokožky silně ovlivňují.

Autor článku: Svět Minerálů