Máte v plánu detoxikovat organizmus? Nechte si pomoct od přírodních kamenů


zdroj:pixabay

Při detoxu nelze naprosto spoléhat na kameny, i když by to bylo skvělé. Mohou Vám však velmi pomoct. Proces pročištění těla od toxinů, nashromážděné kyselosti, i chemikálií je několikadenní proces zahrnující úpravu jídelníčku, vyřazení alkoholu, čokolády, cigaret a všeho, co na nás může negativně působit. Doporučuje se zvolit spíše víkend a naplánovat si lehkou fyzickou aktivitu, kterou budeme doplňovat příjmem vyššího množství tekutin.

 

Kdy je nejvhodnější doba, kdy začít s detoxikací organismu?

Někteří specialisté také doporučují vyčkat na období novoluní nebo úplňku, během kterého tělo lépe snáší veškeré změny. Návodů na půsty, detoxikační diety a pročišťovací procesy naleznete na internetu nespočet. My vám v tomto článku doporučíme kameny, které je vhodné při těchto procesech využít. Některé pročišťují krev, jiné udrží vaší vůli v pozoru.

 

Zázračný šungit 

Šungit má mnoho využítí. Díky fullerenům má vysokou schopnost čistit organismus od různých škodlivin. Proto se doporučuje pít harmonizující šungitovou vodu. Nelekněte se, v průběhu čištění vašeho organismu se může tvořit akné jak z vás škodliviny odchází.

Šungit je silný a vzácný kámen. Omlazuje, navrací pružnost, lesk, zdravou barvu pleti a účinně přispívá k vyhlazení vrásek. Poskytuje nadhled, rozhodnost a duševní klid. 

Šungit pohlcuje elektromagnetické záření vyzařující z mobilů a počítačů, a proto jej vždy společně s Vaším mobilním telefonem, protože samotný režim letadlo (aeroplane mode) nestačí. V prostorách se doporučuje použítí šungitové pyramidy. Minerál ve tvaru pyramidy své účinky zesiluje a rovnoměrně šíří kolem sebe.

šungit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠUNGITU

Mohlo by Vás zajímat:   
Jak úplněk působí na vaše znamení
  

Slušivý kyanit

Mezi účinky kyanitu patří navozování kliduharmonie a vyrovnanosti. Rozvíjí intuicikreativitu, zlepšuje komunikaci, slovní projev a logické myšlení. Zbavuje iluzí. Odstraňuje blokystrachobavypsychické napětístres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. Pomáhá s orientací ve zmatečných životních situacích. Detoxikuje a čistí.

Kyanit je to jeden z mála minerálů, který nepotřebuje čistit, jelikož do sebe nenatahuje žádné negativní energie. Je také výborný na digitální detox - pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při hubnutí a snižování hmotnosti.

kyanit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KYANITU

Mohlo by Vás zajímat:   
Kalendář úplňků pro rok 2022

Magický lapis lazuli

Lapis lazuli má mimořádné účinky. Dodává vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí. Podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění. Tento krystal přináší svému majiteli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti.

Lapis funguje jako účinný zesilovač myšlenek. Podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled. Blahodárně působí na respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, orgány zajišťující detoxikaci těla, kostní dřeň, brzlík a imunitní systém.

LAPIS

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LAPISU LAZULI

Sebevědomý unakit

Unakit zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotusebedůvěrukoncentracirozhodování a dosažení cíle.

Unakit uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení. Uvádí tělo, duši a emoce do harmonie. Odstraňuje stressebelítostúzkost i zármutek

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU
 

Mohlo by Vás zajímat:  
Emoce jsou nedílnou součástí našeho života. Vpusťte je do svého života pomocí drahých kamenů


Autor článku: Svět Minerálů