Máte v plánu detoxikovat organizmus? Nechte si pomoct od přírodních kamenů


zdroj:pixabay

Při detoxu nelze naprosto spoléhat na kameny, i když by to bylo skvělé. Mohou Vám však velmi pomoct. Proces pročištění těla od toxinů, nashromážděné kyselosti, i chemikálií je několikadenní proces zahrnující úpravu jídelníčku, vyřazení alkoholu, čokolády, cigaret a všeho, co na nás může negativně působit. Doporučuje se zvolit spíše víkend a naplánovat si lehkou fyzickou aktivitu, kterou budeme doplňovat příjmem vyššího množství tekutin.

 

Kdy je nejvhodnější doba, kdy začít s detoxikací organismu?

Někteří specialisté také doporučují vyčkat na období novoluní nebo úplňku, během kterého tělo lépe snáší veškeré změny. Návodů na půsty, detoxikační diety a pročišťovací procesy naleznete na internetu nespočet. My vám v tomto článku doporučíme kameny, které je vhodné při těchto procesech využít. Některé pročišťují krev, jiné udrží vaší vůli v pozoru.

 

Zázračný šungit 

Šungit má mnoho využítí. Díky fullerenům má vysokou schopnost čistit organismus od různých škodlivin. Proto se doporučuje pít harmonizující šungitovou vodu. Nelekněte se, v průběhu čištění vašeho organismu se může tvořit akné jak z vás škodliviny odchází.

Šungit je silný a vzácný kámen. Omlazuje, navrací pružnost, lesk, zdravou barvu pleti a účinně přispívá k vyhlazení vrásek. Poskytuje nadhled, rozhodnost a duševní klid. 

Šungit pohlcuje elektromagnetické záření vyzařující z mobilů a počítačů, a proto jej vždy společně s Vaším mobilním telefonem, protože samotný režim letadlo (aeroplane mode) nestačí. V prostorách se doporučuje použítí šungitové pyramidy. Minerál ve tvaru pyramidy své účinky zesiluje a rovnoměrně šíří kolem sebe.

šungit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠUNGITU

Mohlo by Vás zajímat:   
Jak úplněk působí na vaše znamení
  

Slušivý kyanit

Mezi účinky kyanitu patří navozování kliduharmonie a vyrovnanosti. Rozvíjí intuicikreativitu, zlepšuje komunikaci, slovní projev a logické myšlení. Zbavuje iluzí. Odstraňuje blokystrachobavypsychické napětístres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. Pomáhá s orientací ve zmatečných životních situacích. Detoxikuje a čistí.

Kyanit je to jeden z mála minerálů, který nepotřebuje čistit, jelikož do sebe nenatahuje žádné negativní energie. Je také výborný na digitální detox - pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při hubnutí a snižování hmotnosti.

kyanit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KYANITU

Mohlo by Vás zajímat:   
Kalendář úplňků pro rok 2022

Magický lapis lazuli

Lapis lazuli má mimořádné účinky. Dodává vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí. Podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění. Tento krystal přináší svému majiteli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti.

Lapis funguje jako účinný zesilovač myšlenek. Podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled. Blahodárně působí na respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, orgány zajišťující detoxikaci těla, kostní dřeň, brzlík a imunitní systém.

LAPIS

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LAPISU LAZULI

Sebevědomý unakit

Unakit zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotusebedůvěrukoncentracirozhodování a dosažení cíle.

Unakit uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení. Uvádí tělo, duši a emoce do harmonie. Odstraňuje stressebelítostúzkost i zármutek

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU
 

Mohlo by Vás zajímat:  
Emoce jsou nedílnou součástí našeho života. Vpusťte je do svého života pomocí drahých kamenů


Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení