Trápí vás neustálé vyčerpání? Poradíme, jak vyzrát na chronickou únavu

Máte ráno problém vylézt z postele a večer se sotva udržíte na nohou? Pak vězte , že v tom nejste sami. Může se jednat pouze o momentální vyčerpání nebo jarní únavu. Pokud je však únava nesnesitelná a trvá delší dobu, pak se může jednat o vážnější onemocnění. Chronická únava patří mezi nejčastější důvody, proč lidé vyhledávají své lékaře. Pořiďte si jeden z drahých kamenů, které vám dodají energii.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Pomáhá hojit ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále hojí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

Křišťál s vrostlicemi verdelitu působí harmonicky na všechny emoce. Je to bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje léčení všech nemocí plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, hojí otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti.

Hnědý chalcedon posiluje naši vitalitu a flexibilitu. Přináší nám energii a podporuje v nás vytrvalost a úsilí dosáhnout všech cílů, které jsme si vytyčili. V neposlední řadě je to kámen, který působí proti podrážděnosti a přecitlivělosti, vylepší vám tak vaši náladu a umožní vám hledět do budoucna s optimismem. Zdravotně chalcedon podporuje lymfatický systém a zahání otoky. Blahodárné účinky má také na žaludek a žlučník. Podporuje srážlivost krve a reguluje trávení.