Upadá váš partnerský a sexuální život? Drahé kameny vám ho vrátí

V dnešní době se kameny nosí zejména zasazeny v drahých kovech, ale mnoho lidí věří na jejich účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěchy.

Přinášíme vám přehled tří nejoblíběnjších kamenů, kterými můžete doplnit váš každodenní outfit a které se stanou nedílnou součástí vašeho sexuálního života. 

Rubín je považován za kámen, který pomáhá lidem ukazovat jejich cestu, při které si zachovávají svoje já. Rubín podněcuje vášnivou touhu žít, zvyšuje vaši sexuální výkonnost a prohlubuje orgasmus. Zlepšuje motivaci a dokáže nasměrovat k realistickým cílům. Rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. odvádí z těla, krve a lymfatických tekutin jedovaté látky. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje především rozmnožovací orgány a slezinu. Trpíte-li jarní únavou a či jakoukoliv z výše uvedených nemocí, pak je rubín ten pravý kámen pro vás. Ideálním doplňkem pak bude v podobě náramku, který pořídíte již od 149Kč, či samotný kámen za pouhých 29Kč. 

Tyrkys je nejúčinnější krystal. Přináší zotavení ducha i pohodu těla. Jedná se o ochranný kámen používaný odnepaměti na amulety. Nošením tyrkysu splyne vaše a partnerova duše v jedno, nebudete tedy muset říkat, co byste právě chtěla, aby vám váš partner udělal. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry. Umožňuje duchovní naladění a zlepšuje komunikaci mezi hmotným a duchovním světem. V tělesné rovině snižuje Tyrkys přílišnou kyselost organizmu a blahodárně působí na dnu, revmatizmus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti. Nejlépe uděláte, pokud ho budete nosit stále na krku třeba jako náhrdelník, který můžete koupit již od 79Kč. 

Karneol, kámen úspěchu, životní síly a vitality. Pomůže ve vztazích, kde se vytratil sexuální apetit nebo pokud nějaký byl, trval pouze pár minut. Povzbuzuje metabolizmus. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, hojí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje hojení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Karneol přispívá k lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání. Můžete ho nosit jak na krku coby náhrdelník, tak na ruce jako náramek.