Psychika je mocná věc! Zatočte s ní pomocí drahých kamenů

Také se dlouhodobě potýkáte s nevyléčenými nemocemi a nevíte si rady? Není tajemstvím, že naše psychika je mocná a jsou s ní spojené více méně všechny tělesné choroby. Říká se, že pokud máte jakýkoliv psychický problém, vaše tělo vás na něj upozorní právě nějakou tělesnou nemocí. Pořiďte si jeden z následujících minerálů, které vám pomohou udržet vaši psychiku v rovnováze. Uvidíte, že i vaše zdraví na tom bude brzo o moc lépe.

Onyx je kamenem, který dodává sílu a proto pro vás bude dobrým pomocníkem při léčbě psychické blokády. Stane se vaší oporou v těžkých situacích stejně jako v období, kdy si budete procházet citovým či tělesným stresem. Vaši energii dokáže soustředit jedním směrem, díky které pak budete moci pohlédnout na vlastní budoucnost. Onyx vám dodá ráznost, vytrvalost a životní sílu, abyste se mohli stát pány svého osudu. Ze zdravotního hlediska onyx blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, kladně působí na krevní poruchy a nohy.

Růženín má nevětší těžiště v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co s ním souvisí. Hojí nám psychické napětí, které je mnohdy způsobeno potlačováním našich emocí. Každý jistě někdy zažil křivdu a bylo vám líto, jak věci dopadly. To vše se ukládá na vašem srdci a může mít i zdravotní následky. Růženín dává sílu odpouštět, jak nám samotným, tak i ostatním. Zdravotně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti. Pomáhá při léčbě pohlavních orgánů, konkrétně v neplodnosti. Pomocníkem se stává i při krevních onemocněních.

Obsidián hojí psychické blokády. Pomáhá pravdě vyjít na povrch a odráží lidské vlastnosti a odhaluje slabosti a bloky. Tím, že nás umí obsidián zbavit destruktivních a oslabujících vlastností, která nám brání v našem duševním růstu, nám poskytuje stabilní podporu. Po zdravotní stránce nás obsidián zbavuje toxických látek a snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních.