Kameny podle horoskopu. Které se nejvíce hodí k Váhám?

Váhy jsou znamení vzdušné, z čehož vyplývá, že člověk narozený v jejich vlivu je společenský, otevřený, rád vychází s lidmi a respektuje je. Na druhou stranu jsou Váhy nerozhodné, což někdy přináší problémy v partnerském vztahu. Nejvhodnějším kamenem pro Váhy je chryzokol pro životní harmonii, pomáhá při bolestech v krku, upravuje činnost žaludku, reguluje trávení, ochlazuje při úpalu a mírní svědění při štípnutí. Růženíny mají schopnost probudit vřelý cit u opačného pohlaví, růžový korál zajišťuje stálost v citech; ale mohou zkusit např. karneol, smaragd nebo turmalín.

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže pomoci při potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřeného citového rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

Zelený avanturín, jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Díky němu se zbavíme negativních myšlenek a pocitů, které do velké míry ovlivňují naše chování. Navrací nám klid a ztracenou naději. Pomáhá nám zapomenout na denní nezdary a problémy. S avanturínem se uvolníme a dopřejeme si klidný a ničím nerušený spánek. Po zdravotní stránce nám pomáhá se zmírněním bolesti hlavy a migrénách. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Křišťál s vrostlicemi rubelitu je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít. Křišťál je všestranným kamenem, lze jím tedy hojit všechny nemoci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení