Načerpejte energii z magických krystalů

 
Připadáte si příliš unavení, vyčerpaní, utahaní, podráždění…? Pořiďte si kameny, které vás těchto obtíží zbaví!
 

„Dobít baterky“ čas od času potřebuje každý z nás. Asi nejhorší je situace na podzim – sychravé počasí na nás prostě má veskrze negativní vliv. A není divu. Pozitivní energii totiž čerpáme zejména ze slunečního záření, kterého je v tomto ročním období silný nedostatek.

Když k tomu připočítáme časté deště, mlhy atd., vyjde nám, že „čas padajícího listí“ je opravdu náročný. Ostatně, mnozí tvrdí, že ze všech sezónních únav je zdaleka nejhorší právě ta podzimní.

Které minerály vám pomůžou zatočit s únavou a dobít baterky?

  • Granát – výrazně přispívá k obnově stávajících i načerpání nových sil. Navíc perfektně čistí čakry.
  • Křišťál – tento úchvatný kámen, který symbolizuje světlo na Zemi, je považován za vůbec nejmocnější zesilovač energie. Rozhodně ho vyzkoušejte!
  • Hematit – ochraňuje před vším zlým a negativním a nastoluje mír a harmonii. Tradičně se používá k doplňkové léčbě různých onemocnění krve.
  • Obsidián černý – dokáže najít rozházené „střípky“ energie a opět je spojit do jednoho celku. Uvolňuje a zlepšuje schopnost sebekontroly. 
  • Sluneční kámen – přináší radost, optimismus a nadšení. Skvěle zahání deprese – zejména ty způsobené změnou ročního období.
  • Jaspis červený – uzemňuje energii a stabilizuje auru. Svému nositeli dodává sílu potřebnou k překonání různých životních překážek.

MINERÁLY BOJUJÍCÍ S ÚNAVOU

  • související články:

Jak zvládnout jarní únavu? Vsaďte na minerály, dokáží zázraky!

Máte v plánu detoxikovat organizmus?

 

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení