Načerpejte energii z magických krystalů

Připadáte si příliš unavení, vyčerpaní, utahaní, podráždění…? Pořiďte si kameny, které vás těchto obtíží zbaví – nyní s báječnou 30% slevou!
 

„Dobít baterky“ čas od času potřebuje každý z nás. Asi nejhorší je situace na podzim – sychravé počasí na nás prostě má veskrze negativní vliv. A není divu. Pozitivní energii totiž čerpáme zejména ze slunečního záření, kterého je v tomto ročním období silný nedostatek.

Když k tomu připočítáme časté deště, mlhy atd., vyjde nám, že „čas padajícího listí“ je opravdu náročný. Ostatně, mnozí tvrdí, že ze všech sezónních únav je zdaleka nejhorší právě ta podzimní. Proto jsme se rozhodli připravit slevovou akci na vybrané minerály, které vám pomůžou s ní zatočit! Jaké to jsou?

Granát – výrazně přispívá k obnově stávajících i načerpání nových sil. Navíc perfektně čistí čakry.

Křišťál – tento úchvatný kámen, který symbolizuje světlo na Zemi, je považován za vůbec nejmocnější zesilovač energie. Rozhodně ho vyzkoušejte!

Přívěsek křišťál dodekaedr

Křišťál

Hematit – ochraňuje před vším zlým a negativním a nastoluje mír a harmonii. Tradičně se používá k doplňkové léčbě různých onemocnění krve.

Obsidián černý – dokáže najít rozházené „střípky“ energie a opět je spojit do jednoho celku. Uvolňuje a zlepšuje schopnost sebekontroly.

Obsidián černý přívěsek srdce

 

 

Sluneční kámen – přináší radost, optimismus a nadšení. Skvěle zahání deprese – zejména ty způsobené změnou ročního období.

Jaspis červený – uzemňuje energii a stabilizuje auru. Svému nositeli dodává sílu potřebnou k překonání různých životních překážek.

Tak co - vybrali jste si? V tom případě neváhejte... a objednávejte!