Dobijte baterky: Načerpejte energii z magických krystalů

 
Cítíte se totálně bez energie? Jste unavení, bez nálady a máte chuť si zalézt do postele a nějakou dobu v ní zůstat? Povolejte na pomoc krystaly, které vás vrátí zpátky do života!
  

„Dobít baterky“ čas od času potřebuje každý z nás. Asi nejhorší je situace na podzim – sychravé počasí na nás prostě má veskrze negativní vliv. A není divu. Pozitivní energii totiž čerpáme zejména ze slunečního záření, kterého je v tomto ročním období silný nedostatek.

Když k tomu připočítáme časté deště, mlhy atd., vyjde nám, že „čas padajícího listí“ je opravdu náročný. Ostatně, mnozí tvrdí, že ze všech sezónních únav je zdaleka nejhorší právě ta podzimní.

Které minerály pomohou s vyčerpáním

K posteli ne!

Minerály, které nám pomohou načerpat energii, bývají bohaté na železo. To je totiž pro energii zásadní! Kámen u sebe mějte pokaždé, když potřebujete být ve formě, doma ho však klidně odložte a odpočívejte. Kámen na energii neodkládejte poblíž postele, mohli byste totiž mít potíže se spánkem. Klidně vyzkoušejte více kamenů, které pomáhají s únavou. Sami přijdete na to, který vám sedí nejlépe.

A pozor! Únava sem tam přepadne každého z nás, neměla by však trvat příliš dlouho. Pokud je vyčerpání nesnesitelné, vydejte se k lékaři, aby ověřil, že vás problém není vážnějšího charakteru.

Granát

Ideální kámen pro zvýšení hladiny energie a posílení motivace, a nezáleží přitom na tom, zda sáhnete po červeném nebo tmavě červeném. Granát navíc povzbuzuje lásku, touhu a oddanost a upevňuje vztahy.

Které minerály podporují lásku

KOUPIT GRANÁT ZDE

Karneol

 

Karneol najdeme v červené, oranžové, ale i bílé barvě. Stimuluje nás, motivuje, dobíjí nám baterky. Není však příliš silným minerálem, jednoduše ho vyzkoušejte a sami zjistíte, zda vám vyhovuje.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Chryzokol

Chryzokol je minerálem klidu a pohody, a to vyčerpaní potřebují ze všeho nejvíce. Má na člověka také uklidňující a očistný vliv a podporuje čakry. Tento minerál potlačuje negativní naladění a dodává motivaci.

KOUPIT CHRYZOKOL ZDE

Křemen

Křemen je kámen kamenů. Jde totiž o nejsilnější zesilovač energie na planetě. Kromě jiného podporuje štěstí a tvorbu endorfínů, což se v době vyčerpání velmi hodí. Má také dar, že nás dovede naplnit klidem a mírem!

KOUPIT KŘEMEN ZDE

 

Související články:

Jak zvládnout jarní únavu? Vsaďte na minerály, dokáží zázraky!

Máte v plánu detoxikovat organizmus?

 

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva