Přichází Květinový Úplněk plný lásky a kouzel

Nenechte si ujít tento krásný úplněk, který se na obloze objeví dne 7. května 2020 ve 12:45. Říká se mu Květinový, protože se objevuje v době, kdy všechno kvete, raší a plodí. Síla luny je plná energie a pomáhá celé zemi rozkvést. Nepropásněte tento krásný okamžik a propojte ho s minerály!

Sexuální energie

Květinový úplněk ve znamení Štíra dokonale naladí Vaše city k partnerovi, které za pomoci granátu zesílíte na maximum!

úplněk květen sexuální touha

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

Tip: Nezapomeňte během úplňku kameny nabít!

Svatba a žádost o ruku

Květen je plný svateb a i tento rok se již postupně ke svatbám vracíme, i když to byl jistě velký stres pro všechny nastávající nevěsty. Kouzelný úplněk se však také nabízí k žádosti o ruku! Využijte toho a podpořte očekávané "ANO" nádherným medově zabarveným kalcitem, který je kamenem intuice a zdravého rozhodování.

svatba žádost o ruku

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KALCITU

Zdraví

Protože teplota venku je stále zrádná, budeme také náchylní na záněty močového ústrojí a lehkého prochladnutí. Jantar má v sobě obrovskou sílu přírody, která pomáhá řešit všechny nepříjemnosti s močovým měchýřem a ledvinami.

jantar zdraví

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JANTARU

Plodnost

Náš jeden z nejprodávanějších náramků je právě náramek Plodnosti, který se v tomto úplňkovém období musí využít. Chodí nám mnoho zpětných pozitivních zpráv o úspěšném otěhotnění během nošení toho náramku. Poskládali jsme ho do jedinečné kombinace, která Vám pomůže uklidnit mysl, podpoří mateřství, ochrání a přinese vytoužené štěstí.

náramek plodnosti

PLODNOST A MATEŘSTVÍ

Autor článku: Svět Minerálů
Říká se mu tak proto, že se objevuje v době, kdy všechno kvete, raší a plodí. A pomáhat s plodností má nejen rostlinám a zvířatům, ale i lidem!

Zdroj: https://www.extra.cz/pozor-at-v-noci-neotehotnite-je-tu-silny-kvetinovy-uplnek-ktery-vyvolava-plodnost

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení