Přichází Květinový Úplněk plný lásky a kouzel

Nenechte si ujít tento krásný úplněk, který se na obloze objeví dne 7. května 2020 ve 12:45. Říká se mu Květinový, protože se objevuje v době, kdy všechno kvete, raší a plodí. Síla luny je plná energie a pomáhá celé zemi rozkvést. Nepropásněte tento krásný okamžik a propojte ho s minerály!

Sexuální energie

Květinový úplněk ve znamení Štíra dokonale naladí Vaše city k partnerovi, které za pomoci granátu zesílíte na maximum!

úplněk květen sexuální touha

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

Tip: Nezapomeňte během úplňku kameny nabít!

Svatba a žádost o ruku

Květen je plný svateb a i tento rok se již postupně ke svatbám vracíme, i když to byl jistě velký stres pro všechny nastávající nevěsty. Kouzelný úplněk se však také nabízí k žádosti o ruku! Využijte toho a podpořte očekávané "ANO" nádherným medově zabarveným kalcitem, který je kamenem intuice a zdravého rozhodování.

svatba žádost o ruku

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KALCITU

Zdraví

Protože teplota venku je stále zrádná, budeme také náchylní na záněty močového ústrojí a lehkého prochladnutí. Jantar má v sobě obrovskou sílu přírody, která pomáhá řešit všechny nepříjemnosti s močovým měchýřem a ledvinami.

jantar zdraví

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JANTARU

Plodnost

Náš jeden z nejprodávanějších náramků je právě náramek Plodnosti, který se v tomto úplňkovém období musí využít. Chodí nám mnoho zpětných pozitivních zpráv o úspěšném otěhotnění během nošení toho náramku. Poskládali jsme ho do jedinečné kombinace, která Vám pomůže uklidnit mysl, podpoří mateřství, ochrání a přinese vytoužené štěstí.

náramek plodnosti

PLODNOST A MATEŘSTVÍ

Autor článku: Svět Minerálů
Říká se mu tak proto, že se objevuje v době, kdy všechno kvete, raší a plodí. A pomáhat s plodností má nejen rostlinám a zvířatům, ale i lidem!

Zdroj: https://www.extra.cz/pozor-at-v-noci-neotehotnite-je-tu-silny-kvetinovy-uplnek-ktery-vyvolava-plodnost