Exkluzivní novinky na e-shopu pro snadnější nákup a orientaci v kamenech

novinky na eshopu kameny

S letní náladou přinášíme také novinky na našem e-shopu. Jsou vytvořeny tak, aby vám ulehčily nákup, pomohly v nejasnostech a udělaly radost.

Kartička s popisem účinku kamene

Vytvořili jsme pro vás originální kartičky s popisem jednotlivých kamenů na kvalitním přírodním papíře. Každá kartička má dírku, abyste si mohli kartičky svázat a nepoztráceli je. Kartička je vhodný doplněk i pro produkty, které máte jako dárek. Jsou vyrobeny z kvalitního papíruna kterém najdete:

  • popis kamene
  • fotografii kamene
  • účinky
  • oblast zdraví

atlas kamenů popis minerálů

Vybírejte z více jak 90 různých kamenů! Druh kamene se musí napsat do poznámky, abychom věděli o kterou kartičku máte zájem.

KOUPIT KARTIČKU ZDE

Expres výroba

Zapomněli jste koupit dárek nebo odjíždíte na dovolenou a spěcháte na objednávku? EXPRESNĚ DO 2 DNŮ VYROBÍME a následně expedujeme. Expres výroba je doplňková služba, kdy vaši objednávku upřednostníme a začneme okamžitě s výrobou zboží, které jste si objednali. 

výroba náramku z minrálů na přání

Službu najdete jednoduše v košíku na e-shopu www.svetmineralu.cz

Popis jednotlivých kuliček v náramku a šperku

Vybrali jste si náramek nebo jiný šperk a zajímá vás, který kámen je který? Přinášíme vám doplňkovou službu, kde vám jednotlivé druhy minerálů vypíšeme na zadní stranu kartičky.

 popis náramku minerály

KOUPIT SLUŽBU POPISU ZDE

Dárkové krabičky

Jsme tak rádi, že můžeme pyšně říci, že naše zelené dárkové krabičky, do kterých balíme ty nejkrásnější dárky z minerálů, jsou vyrobeny v České republice. Povrch je velmi pevný, kvalitní s ručně vázanou mašlí, která je vyrobena z příjemného a jemného materiálu. Darujte náramky a šperky v krabičkách v těchto velikostech:

dárková krabička na náramek z minerálů

KOUPIT DÁRKOVOU KRABIČKU ZDE

Kartičky pro znamení zvěrokruhu

Pro všechna znamení zvěrokruhu máme připravené náramky, náhrdelníky a balíčky kamenů, které jsou speciálně poskládány pro podporu silných stránek a zároveň potlačení těch slabých. Ke každému zboží, které je speciálně sestaveno pro znamení, přidáme kartičku z pevného papíru s popisem.

kameny a minerály podle znamení

KOUPIT ŠPERKY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva