Magický úplněk v srpnu vám ukáže jak s grácií proplout skrz trápení

úplněk srpen

Úplněk v srpnu se na obloze objeví v neděli 22. srpna 2020 a vstoupí do znamení Vodnáře, kdy vyvrcholí emocionální problémy v rámci našich skupin přátel a rodiny. Srpnový úplněk vám ukáže, jak s grácií proplout skrz nepříjemné situace v rodině a mezi přáteliIndiáni mu též říkávali jeseteří nebo červený úplněk. 

Ve znamení Vodnáře

V tomto období dosahuje Vodnář své největší síly, kterou je třeba využít k nabítí kamenů. Pro Vodnáře je nejvhodnější křišťál a amazonit, který pomůže vyrovnat jejich slabé stránky, jako nepřijímání kritiky.

amazonit dekorace

KOUPIT AMAZONIT ZDE

Dobrá atmosféra

Je velmi pravděpodobné, že se nebudete v tomto období cítit dobře a to hlavně v rodinném kruhu. Je dobré vyčistit atmosféru pomocí ametystu, který dodává klid a silně čistí negativní energie.

ametyst kámen druza

KOUPIT AMETYST ZDE

Čtěte také:
Nabíjení kamenů za úplňku

Ve znamení Štíra

Během srpnového úplňku budou všichni narození ve znamení Štíra cítit hluboce zakořeněného změny v partnerských vztazích. Velmi silně to zasáhne nejen Štíry samotné, ale také všechny lidi kolem nich. Proto si udržte myšlenkový směr pomocí oranžového avanturínu, který pomáhá si uvědomit všechny souvislosti.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva