Nakupujte z bezpečí Vašeho domova s bezkontaktní dopravou za 29 Kč !

bezkontaktni doprava
K jasnému nařízení vlády je naše prodejna uzavřena do 24. března. Svět Minerálů je tu však pro stále pro Vás a to na našem internetovém obchodě.

Náš e-shop je pro Vás nepřetržitě otevřen a vše zboží ihned expedujeme. Nařízení vlády se rozhodlo limitovat kontakt osob, a proto jsme pro Vás připravili bezpečné bezkontaktní dodání zboží přímo do schránky !

VYUŽIJTE BEZKONTAKTNÍHO NÁKUPU S DOPRAVOU ZA 29 KČ !!!

Kupte si pořádnou dávku energie, který vám dodá náramek z křišťálu. Je to úžasný čistič, ochránce proti negativním vlivům z okolí a uklidní všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Dopravu pro zboží, které se nevejde do schránky, budeme řešit individuálně po dohodě se zákazníkem.

Můj dům, můj hrad

Speciálně sestavený balíček minerálů je úžasným spojením pro klidný a bezpečný domov. Tato kombinace turmalínu, záhnědy, ametystu, jaspisu, ametystu a křišťálu bude ochraňovat celý váš domov a dodá pozitivní energii všem členům domácnosti. Pořiďte kameny dětem a zabavte je po celou dobu domácích prázdnin.
OCHRANNÉ BALÍČKY

Přežít karanténu

Součástí aktuální situace je povinná karanténa, kterou v České republice dodržuje tisíce lidí. Takové období se může po pár dnech stát lehce nevyrovnané.
Bojujte proti smutku, kdy vám chybí kontakt s přáteli a rodinou krásným achátovým svícnem. Zapalte svíčku a nechte dokonalé světlo od plamínku prosvítit achát a uklidněte mysl.PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Nebojsa

Je velmi přizorené se bát něčeho neznámého. Zkuste uvolnit své napětí a strach pomocí záhnědy. Placičku vložte do dlaní a hněte - její krásné a oblé tvary uklidní Vaše myšleky a vyrovná psychiku.
TIP: Jak mluvit s dětmi o koronaviru?PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZÁHNĚDY

Autor článku: Svět Minerálů