Únor: Úplněk ve znamení Panny nám pomůže k celkové očistě těla i mysli!!

Úplněk v únoru 2021 ve znamení Panny nastane 27. února 2021 a pomůže nám k celkové očistě! Po celou dobu úplňkového období nám bude měsíční světlo našeptávat jak využít tuto nádhernou a silnou energii ve prospěch svého těla. Naše těla se musí po zimě probudit a připravit na jaro, proto je velmi důležité si nenechat takové období utéct.

Jaké orgány jsou během úplňku ovlivněny?

Je dobré se soustředit na trávicí orgány jako je žaludek, střeva a slinivka, které potřebují hlubokou očistu, kterou podpoříte dokonalým uklidněním. Jakmile je tělo klidné, harmonické a uvolněné, tak se svaly kolem orgánů uvolní a tělo získá prostor ke správnému fungování. Jakmile budeme stále zaťatí a stažení, tak ze sebe nebudeme schopní škodliviny dostat. Mezi silné kameny, které dokonale uklidňují a uvolňují jsou:

  • lapis lazuli - velmi vhodný pro uvolnění a meditace
  • ametyst - přináší klid a pohodu
  • záhněda - dokonale uzemňuje a navozuje klidný spánek
  • jaspis - v těžkých situacích přináší úlevu

KOUPIT UKLIDŇUJÍCÍ LAPIS ZDE

Žaludek

Žaludek je takový náš deníček, který zapisuje vše co se nám v životě děje. Umí dát najevo stres, špatné stravování, únavu, nevyrovnanost i spokojenost. Vhodné minerály pro podporu správné činnosti žaludku a snadnějšího trávení jsou například:

KOUPIT KAMENY PRO PODPORU ŽALUDKU ZDE

Střeva

S pravidelným kontaktem s kameny dosáhnete jemných vibrací, které uvolňují napětí ve střevech a stimulují břišní svalstvo. Potlačuje rovněž únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem. Které kameny jsou pro správnou činnost střev vhodné:

KOUPIT KAMENY PRO PODPORU STŘEV ZDE

Slinivka

Z jedním signálů oslabené slinivky je časté nadýmání. Slinivka je velmi aktivní během podzimních a zimních měsíců, proto je dobré ji dopřát očistu a klid, aby nabrala sílu. Při problémech se slinivkou se doporučuje klid a medicínu určenou lékařem. Tyto kameny vám pomohou dosáhnout důležitého klidu, bez kterého tělo neumí dobře pracovat:

  • citrín - podporuje a dodává příjemné sluneční teplo
  • rodochrozit - napomáhá správné funkci slinivky
  • karneol - čistí a uklidňuje

KOUPIT KAMENY NA PODOPRU SLINIVKY ZDE

Harmonizujte se pomocí krystalů a čajů

V naší nabídce najdete velmi silné a působivé harmonizující vody a čaje, které jsou velmi vhodné pro popíjení během úplňku, kdy je síla energií nejsilnější. Připravte si například:

NABÍDKA HARMONIZUJÍCÍCH VOD A ČAJŮ

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění:
Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte prosím odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení