Únor: Úplněk ve znamení Panny nám pomůže k celkové očistě těla i mysli!!

Úplněk v únoru 2021 ve znamení Panny nastane 27. února 2021 a pomůže nám k celkové očistě! Po celou dobu úplňkového období nám bude měsíční světlo našeptávat jak využít tuto nádhernou a silnou energii ve prospěch svého těla. Naše těla se musí po zimě probudit a připravit na jaro, proto je velmi důležité si nenechat takové období utéct.

Jaké orgány jsou během úplňku ovlivněny?

Je dobré se soustředit na trávicí orgány jako je žaludek, střeva a slinivka, které potřebují hlubokou očistu, kterou podpoříte dokonalým uklidněním. Jakmile je tělo klidné, harmonické a uvolněné, tak se svaly kolem orgánů uvolní a tělo získá prostor ke správnému fungování. Jakmile budeme stále zaťatí a stažení, tak ze sebe nebudeme schopní škodliviny dostat. Mezi silné kameny, které dokonale uklidňují a uvolňují jsou:

  • lapis lazuli - velmi vhodný pro uvolnění a meditace
  • ametyst - přináší klid a pohodu
  • záhněda - dokonale uzemňuje a navozuje klidný spánek
  • jaspis - v těžkých situacích přináší úlevu

KOUPIT UKLIDŇUJÍCÍ LAPIS ZDE

Žaludek

Žaludek je takový náš deníček, který zapisuje vše co se nám v životě děje. Umí dát najevo stres, špatné stravování, únavu, nevyrovnanost i spokojenost. Vhodné minerály pro podporu správné činnosti žaludku a snadnějšího trávení jsou například:

KOUPIT KAMENY PRO PODPORU ŽALUDKU ZDE

Střeva

S pravidelným kontaktem s kameny dosáhnete jemných vibrací, které uvolňují napětí ve střevech a stimulují břišní svalstvo. Potlačuje rovněž únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem. Které kameny jsou pro správnou činnost střev vhodné:

KOUPIT KAMENY PRO PODPORU STŘEV ZDE

Slinivka

Z jedním signálů oslabené slinivky je časté nadýmání. Slinivka je velmi aktivní během podzimních a zimních měsíců, proto je dobré ji dopřát očistu a klid, aby nabrala sílu. Při problémech se slinivkou se doporučuje klid a medicínu určenou lékařem. Tyto kameny vám pomohou dosáhnout důležitého klidu, bez kterého tělo neumí dobře pracovat:

  • citrín - podporuje a dodává příjemné sluneční teplo
  • rodochrozit - napomáhá správné funkci slinivky
  • karneol - čistí a uklidňuje

KOUPIT KAMENY NA PODOPRU SLINIVKY ZDE

Harmonizujte se pomocí krystalů a čajů

V naší nabídce najdete velmi silné a působivé harmonizující vody a čaje, které jsou velmi vhodné pro popíjení během úplňku, kdy je síla energií nejsilnější. Připravte si například:

NABÍDKA HARMONIZUJÍCÍCH VOD A ČAJŮ

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění:
Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte prosím odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva