Krystaly a zánět slinivky břišní

 
Dnes si představíme nerosty vhodné pro doplňkovou pomoc tzv. pankreatitidy – tedy zánětu slinivky břišní.

„Pankreatitida“ se používá jako zastřešující termín pro několik onemocnění - tryptickou pankreatitis a „ostatní záněty“. Každé z nich se vyskytuje ve více formách, přičemž nejnebezpečnější je ta akutní (vyžaduje okamžitou hospitalizaci).

Citrín

KOUPIT KRÁSNÝ CITRÍN ZDE

Pokud trpíte chronickou pankreatitidou, určitě vyzkoušejte citrín, který proti ní vykazuje velkou účinnost. Za pozornost stojí rovněž morion – elixír vyrobený z této odrůdy křemene podporuje funkci slinivky břišní a navíc skvěle detoxikuje.

Kromě výše zmíněných minerálů lze doporučit také záhnědu, modrý krajkový achátchryzokoljantar nebo kunzit.

Chryzokol

KOUPIT CHRYZOKOL ZDE

Někdy může trvat relativně dlouhou dobu, než zjistíte, jaký krystal (či kombinace více krystalů) vám nejvíc vyhovuje – chce to nebát se a experimentovat. Pro jistotu znovu připomínáme, že kameny používané k léčebným účelům, je zapotřebí často čistit!

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění:
Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte prosím odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva