Nakupujte z bezpečí Vašeho domova s bezkontaktní dopravou za 35 Kč !Náš e-shop je pro Vás nepřetržitě otevřen. Nařízení vlády se rozhodlo limitovat kontakt osob, a proto pro Vás stále máme bezpečné bezkontaktní dodání zboží přímo do schránky!

VYUŽIJTE BEZKONTAKTNÍHO NÁKUPU S DOPRAVOU ZA 35 KČ !!!

Dopravou za 35 Kč je rozuměno zboží, které se vejde do placaté obálky určené do poštovní schránky. 

Kupte si pořádnou dávku energie, kterou vám dodá náramek z křišťálu. Je to úžasný čistič, ochránce proti negativním vlivům z okolí a uklidní všechny emoce.

KOUPIT NÁRAMEK ZDE

Můj dům, můj hrad

Achát je kámen plný harmonické energie, který ochraňuje celý váš domov a dodává pozitivní energii, mírní deprese a vztek všem členům domácnosti. Pořiďte kameny dětem a dodejte jim pocit bezpečí pomocí amuletů.

KOUPIT KAMENY ZDE

Nebojsa

Je velmi přirozené se bát něčeho neznámého. Zkuste uvolnit své napětí a strach pomocí záhnědy. Placičku vložte do dlaní a hněte - její krásné a oblé tvary uklidní Vaše myšlenky a vyrovná psychiku.
TIP: Jak mluvit s dětmi o koronaviru?KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Mějte prosím na paměti, že obálku nelze u České pošty pojistit. Dostupné jsou pouze informace o předání k expedici a adresa adresáta. Za případnou ztrátu obálky neneseme odpovědnost. Využít můžete i ostatní dostupné možnosti dopravy uvedené v košíku u Vámi vybraného zboží.
Děkujeme za pochopení.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva