Jak zvládnout domácí izolaci pomocí minerálů


Během boje s koronavirem se vyhýbáme osobnímu kontaktu s lidmi a musíme limitovat pohyb venku. Mnoho z nás se uzavřelo doma a maximálně omezilo bezúčelové vycházení.

Zasloužíte si energii plnou radosti, pohody, pozitivní energie a pochopení!

Bez hněvu a křiku

Udržujte si doma pozitivní náladu pomocí oranžového avanturínu a onyxu. Dokonalá kombinace minerálů, která silně působí na výbušné emoce a dává prostor rozvaze a radosti.

 

Nekonečná energie

Už nemáte kde brát a potřebujete dobít? Pořiďte si domů křišťál! Každý den Vás dobije životní energií a ochrání proti negativním vlivům z okolí. Zkuste například nádherné křišťálové drúzy, které vás nabijí čistou a silnou energií.

 

Myslet pozitivně

Mediální tlak je velký, pracovní tlak velký a tlak na domácí výuku ještě větší? Nevzdávejte to! Všechny tyto změny v našem životě jsou jistě krokem k získání nového pohledu na celý náš život. Nepřestávejte myslet pozitivně a podpořte myšlenky magnezitem, který zvyšuje trpělivost, pomáhá naslouchat a podporuje pozitivní přístup k sobě samému.

magnezit pozitivně

 

Komunikace

Karanténa či ilozace drží celou rodinu pohromadě, kde může po pár dnech dojít k malým slovním nejasnostem a nevyvážené komunikaci. K vyrovnanosti je zapotřebí energie z tektitu, který udržuje v rovnováze proudění energií mezi mužem a ženou.

karantena komunikace

 

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení