Jak zvládnout domácí izolaci pomocí minerálů


Zdroj : pixabay

Během boje s koronavirem se vyhýbáme osobnímu kontaktu s lidmi a limitujeme pohyb venku. Mnoho z nás se uzavřelo doma a maximálně omezilo bezúčelové vycházení.

Zasloužíte si energii plnou radosti, pohody, pozitivní energie a pochopení!

Bez hněvu a křiku

Udržujte si doma pozitivní náladu pomocí oranžového avanturínu a onyxu. Dokonalá kombinace minerálů, která silně působí na výbušné emoce a dává prostor rozvaze a radosti.

radost náramek

 

Nekonečná energie

Už nemáte kde brát a potřebujete dobít? Pořiďte si domů křišťál! Každý den Vás dobije životní energií a ochrání proti negativním vlivům z okolí. Zkuste například nádherné křišťálové vejce, které si vložíte každý den do dlaní a otevřete své tělo čisté a silné energii.

energie křišťál
 

Myslet pozitivně

Mediální tlak je velký, pracovní tlak velký a tlak na domácí výuku ještě větší? Nevzdávejte to! Všechny tyto změny v našem životě jsou jistě krokem k získání nového pohledu na celý náš život. Nepřestávejte myslet pozitivně a podpořte myšlenky magnezitem, který zvyšuje trpělivost, pomáhá naslouchat a podporuje pozitivní přístup k sobě samému.

magnezit pozitivně

 

Komunikace

Karanténa či ilozace drží celou rodinu pohromadě, kde může po pár dnech dojít k malým slovním nejasnostem a nevyvážené komunikaci. K vyrovnanosti je zapotřebí energie z tektitu, který udržuje v rovnováze proudění energií mezi mužem a ženou.

karantena komunikace

 
Autor článku: Svět Minerálů