Jděte štěstí naproti s pomocí drahých kamenů!

Mezinárodní den štěstí byl oficiálně stanoven v roce 2012 na 20. března k šíření štěstí a radosti po celém světě.

V moderní společnosti přibývá lidí, kteří po štěstí touží, zároveň však ztratili naději, že by ho mohli dosáhnout. Protože si štěstí zároveň představují jako něco, co by měli dostat zvenčí, propadají často hráčské vášni a snaží se štěstí nějak vynutit. Pokud i vy hledáte štěstí, pak pro vás máme přehlídku drahých kamenů, které vám ho pomohou nalézt

Silné kameny, které přinášejí štěstí

                    

Mít štěstí na lásku

Kámen růženín je již od antických dob považován za kámen lásky a přátelství. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže potlačovat emoce a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Pořiďte si růženín v podobě náramku, nebo v podobě kamene do ruky. Doporučujeme ho nosit u sebe co nejblíže, aby jeho vibrace na vás působily co nejvíce.
 

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

ČTĚTE TAKÉ:

Mít štěstí k dosažení úspěchu a prosperity

Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Je symbolem moudrostiklidu míru. Přitahuje štěstípřátelství a peníze. Chrání nás před neštěstím nehodamiUklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. V Číně je jadeit symbolem bohatství, prosperity a nekonečného štěstí. Jako placičku nebo náramek budete mít svůj talisman štěstí stále u sebe.

KOUPIT JADEIT ZDE

Mít štěstí a dosáhnout více peněz

Citrín je kámen, který obsahuje sluneční energii. Majiteli tohoto kamene zvyšuje jeho tvůrčí schopnost, předává mu teplo a energii a přitahuje peníze. Citrín je šťastný a štědrý kámen, který vás zbaví melancholie a negativní emoce. 
Pro nejsilnější účinek doporučujeme vložit citrín do peněženky.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Mít štěstí a jít v životě správným směrem

Křemen je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Dokonale filtruje všechny rušivé vlivy, a proto je úžasným pomocníkem k dosažení vytouženého životního směru a cíle.

KOUPIT KŘEMEN ZDE

Mít štěstí k radosti ze života

Jantar podněcuje ke spojení s tím, po čem toužíme a pohání nás k naplnění tužeb. Pomáhá očistit tělo, mysl i ducha, a proto se doporučuje lidem, kteří trpí depresí a smutkem.
 

KOUPIT JANTAR ZDE

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva