Jděte štěstí naproti s pomocí drahých kamenů!

zdroj: pixabay

V moderních společnostech přibývá lidí, kteří po štěstí touží, zároveň však ztratili naději, že by ho mohli dosáhnout. Protože si štěstí zároveň představují jako něco, co by měli dostat zvenčí, propadají často hráčské vášni a snaží se štěstí nějak vynutit. Už francouzský filosof Émile Chartier řekl, že ,,Štěstí je odměna těch, kdo žádnou nehledali.“ Pokud i vy hledáte štěstí, pak pro vás máme přehlídku drahých kamenů, které vám ho pomohou nalézt.

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže léčit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřeného citového rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

 Achát dodává harmonii, podporuje koncentraci a logiku, činorodost a vytrvalost. Zdravotně mírní horečnatá infekční onemocnění a sráží vysoké teploty. Reguluje hormonální činnost žláz. Posiluje krevní oběh, látkovou výměnu a trávicí trakt. Pomáhá při chudokrevnosti a menstruační nepravidelnosti. Chrání nás před letargií a depresemi a napomáhá k naší dobré náladě.

achát

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Citrín je kámen, který obsahuje sluneční energii. Majiteli tohoto kamene zvyšuje jeho tvůrčí schopnost, předává mu teplo a energii a přitahuje peníze. Citrín je šťastný a štědrý kámen, který vás zbaví melancholie a negativní emoce. Z léčebného hlediska je citrín kámen, který navrací ztracenou sílu a energii. Citrín zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní. Pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, zbavuje krev toxických látek, podněcuje činnost brzlíku a udržuje v rovnováze funkci štítné žlázy. Pomáhá posilovat nervy.

citrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Je symbolem klidu míru. Přitahuje štěstípřátelství a peníze. Chrání nás před neštěstím nehodamiUklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. Jadeit především pomáhá nemocem předcházet, ale také posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, ledvin, krevního oběhu. Pomáhá při problémech s otěhotněním, usnadňuje porod, tiší migrény a bolesti, snižuje teploty.

jadeit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU