Tři silné kameny pro úspěšné zvládnutí maturity

maturita kameny pro štěstí

O maturitě se říká, že je to zkouška dospělosti. Nejde pouze o tento samotný den před komisí. Celková příprava na maturitu je náročná a plná obsáhlého učiva, které musí student pojmout a během jednoho dne správně přednést. Máme pro váš tři kameny, které budou vaším silným talismanem pro zvládnutí maturity.

Kámen odvahy a naděje

Granát dodává odvahu v situacích, kdy člověk neví co si počít. Je to kámen ochrany, klidu a podporuje sebedůvěru. Pořiďte si ho jako tromlovaný kámen nebo náramek a mějte ho stále při sobě.

maturita granát kámen pro štěstí

KOUPIT GRANÁT ZDE

Kámen klidu a soustředění

Ametyst pomáhá zahnat stres a obavy z neúspěchu. Je to silný kámen, který podporuje soustředění a pomáhá v rozhodování. V podobě náramku bude vaším ochranným talismanem po celou dobu.

ametyst kámen klidu maturita

Kámen štěstí

Jadeit je silným kamenem štěstí a životního směru. Uklidňuje mysl a pomáhá svému majiteli se vyjádřit správným směrem. Tromlovaný kámen jadeiu během velkého dne schovejte do kapsy či kabelky nebo ho mějte na ruce v podobě krásného náramku.

maturita kámen štěstí jadeit

Náramek pro štěstí a úspěch

Máte-li zájem o vyrobení náramku z těchto kamenů, neváhejte si ho objednat. Vyberte ze široké nabídky náramků na zakázku a mějte svůj talisman úspěchu stále při sobě. Do poznámky u náramku prosím uveďte názvy kamenů ametyst, granát a jadeit včetně vaší představy, jak by měl náramek vypadat. V případě, že si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit:

náramek z minerálu na zakázku

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení