Zaručený úspěch! Zkus tyto 3 silné kameny

 

V dnešní uspěchané době, kdy se každý snaží naplnit své cíle, je skvělé mít pár osvědčených triků v rukávu, které nám pomohou dosáhnout výsledků. Ať už mluvíme o úspěchu životním, studijním nebo kariérním, ve všech případech stojí za to zvolit ten správný minerál, nebo jejich kombinaci, aby na sebe úspěch nenechal dlouho čekat!

1) Kámen odvahy a naděje - granát

Granát dodává odvahu v situacích, kdy člověk neví co si počít. Je to kámen ochrany, klidu a podporuje sebedůvěru. V podobě přívěsku můžete mít kámen pohodlně nepřetržitě u sebe.

KOUPIT GRANÁT ZDE

2) Kámen klidu a soustředění - ametyst

Ametyst pomáhá zahnat stres a obavy z neúspěchu. Je to silný kámen, který podporuje soustředění a pomáhá v rozhodování. V podobě náhrdelníku bude vaším ochranným talismanem po celou dobu.

ametyst anděl

3) Kámen štěstí - jadeit

Jadeit je silným kamenem štěstí a životního směru. Uklidňuje mysl a pomáhá svému majiteli se vyjádřit správným směrem. Tromlovaný kámen jadeiu během velkého dne schovejte do kapsy či kabelky nebo ho mějte na ruce v podobě krásného náramku.

maturita kámen štěstí jadeit

Náramek "ZVLÁDNI VŠE"

Všechny 3 kameny jsou obsaženy v náramku "ZVLÁDNI VŠE", který je ještě doplněný o opál, který podporuje osobní rozvoj a navíc dodá životní sílu, fluorit, ten zlepší paměť a společně s hematitem zvýší koncentraci. 

náramek z minerálu na zakázku

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva