Tři silné kameny pro úspěšné zvládnutí maturity

maturita kameny pro štěstí

O maturitě se říká, že je to zkouška dospělosti. Nejde pouze o tento samotný den před komisí. Celková příprava na maturitu je náročná a plná obsáhlého učiva, které musí student pojmout a během jednoho dne správně přednést. Máme pro váš tři kameny, které budou vaším silným talismanem pro zvládnutí maturity.

Kámen odvahy a naděje

Granát dodává odvahu v situacích, kdy člověk neví co si počít. Je to kámen ochrany, klidu a podporuje sebedůvěru. Pořiďte si ho jako tromlovaný kámen nebo náramek a mějte ho stále při sobě.

maturita granát kámen pro štěstí

KOUPIT GRANÁT ZDE

Kámen klidu a soustředění

Ametyst pomáhá zahnat stres a obavy z neúspěchu. Je to silný kámen, který podporuje soustředění a pomáhá v rozhodování. V podobě náramku bude vaším ochranným talismanem po celou dobu.

ametyst kámen klidu maturita

Kámen štěstí

Jadeit je silným kamenem štěstí a životního směru. Uklidňuje mysl a pomáhá svému majiteli se vyjádřit správným směrem. Tromlovaný kámen jadeiu během velkého dne schovejte do kapsy či kabelky nebo ho mějte na ruce v podobě krásného náramku.

maturita kámen štěstí jadeit

Náramek pro štěstí a úspěch

Máte-li zájem o vyrobení náramku z těchto kamenů, neváhejte si ho objednat. Vyberte ze široké nabídky náramků na zakázku a mějte svůj talisman úspěchu stále při sobě. Do poznámky u náramku prosím uveďte názvy kamenů ametyst, granát a jadeit včetně vaší představy, jak by měl náramek vypadat. V případě, že si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit:

náramek z minerálu na zakázku

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva