Jaké krystaly vám pomohou být více pozitivní?


zdroj:pixabay

Máte pocit, že všechno co je teď ve Vás, je negativní? Nemáte chuť ani sílu se bránit a začít přemýšlet pozitivně? Poradíme Vám!

Možná vás to překvapí, ale negativismus je řazen mezi závislosti (behaviorální). Lidé, kteří si na něm vypěstovali návyk, jsou neustále naštvaní, deprimování a na sebepozitivnější věci dokážou najít něco negativního. Nikdy nejsou spokojeni a neustále něco kritizují. Cítíte se tak? Krystaly z Vás tento návyk vytáhnou!

Ochrana před zlobou

Karneol je dokonalým ochráncem před hněvem, vztekem a zlobou v celém rozsahu. Je to úžasný talisman štěstí, dodává sebejistotu a posiluje životní sílu.

karneol pozitivní

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

ČTĚTE TAKÉ: Jak zvládnout domácí karanténu?

Negativní vibrace

Na negativní vibrace sáhněte po turmalínu, který se také nazývá šamanským kamenem. Dokáže pohltit negativní energii, která je všude kolem vás i ve vás a má úžasnou energii, která napomáhá k získání pozitivního nadhledu.

turmalín negativní vibrace

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TURMALÍNU

Klid a mír

K dosáhnutí naprostého klidu a míru, se musí vyrovnat citová a tělesná rovnováha, kterou umí dokonale nastavit achát. Zvolte achátový svícen, achátové plátky nebo achátový přívěsek a náramek.

PROHLÉDNOUT KRÁSNOU NABÍDKU ACHÁTU

 

Mějte minerály u sebe každý den a jistě pocítíte změnu již během prvního týdne. Nezapomeňte minerály po použití očistit a znovu nabít jak na slunci, tak během Úplňku.

Autor článku: Svět Minerálů