Jaké krystaly vám pomohou být více pozitivní?

Máte pocit, že všechno co je teď ve Vás, je negativní? Nemáte chuť ani sílu se bránit a začít přemýšlet pozitivně? Poradíme Vám!

Možná vás to překvapí, ale negativismus je řazen mezi závislosti (behaviorální). Lidé, kteří si na něm vypěstovali návyk, jsou neustále naštvaní, deprimovaní a i na sebepozitivnější věci dokážou najít něco negativního. Nikdy nejsou spokojeni a neustále něco kritizují. Cítíte se tak? Krystaly z Vás tento návyk vytáhnou!

Ochrana před zlobou

Karneol je dokonalým ochráncem před hněvem, vztekem a zlobou v celém rozsahu. Je to úžasný talisman štěstí, dodává sebejistotu a posiluje životní sílu.

karneol pozitivní

KOUPIT KARNEOL ZDE

Negativní vibrace

Na negativní vibrace sáhněte po turmalínu, který se také nazývá šamanským kamenem. Dokáže pohltit negativní energii, která je všude kolem vás a má úžasnou energii, která napomáhá k získání pozitivního nadhledu.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Klid a mír

K dosažení naprostého klidu a míru, se musí vyrovnat citová a tělesná rovnováha, kterou umí dokonale nastavit achát. Zvolte achátový svícen, achátové plátky nebo achátový přívěsek a náramek.

KOUPIT KRÁSNÉ ACHÁTY ZDE

 

Mějte kameny u sebe každý den a jistě pocítíte změnu již během prvního týdne. Nezapomeňte minerály po použití očistit a znovu nabít během Úplňku.

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva