Turmalín - kámen radosti a vitality

Účel, síla a podpora

Odvádí negativní emoce a přináší radost. Pomáhá realizovat naše sny, důležitá životní rozhodnutí a mít nadhled. Zvyšuje sebedůvěru a nezávislost. Podporuje při dietě a přináší zdravou náladu.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Turmalín a jeho působení na nemoce a zdraví

Velmi silně zvyšuje imunitu. Příznivě působí na srdce, míchu a nervový systém. Chrání před nemocemi přenášejícími se během oslabení organismu, působí na dyslexii a artritidu. Působí pozitivně při dýchacích problémech, mozkových příhodách, onemocnění plic, bronchitídě. Často se doporučuje těhotným ženám pro podporu během porodu.

Znamení zvěrokruhu

Turmalín je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Štírům pomáhá zvýšit osobní vůli a sílu
  • Rybám ukáže průbojnější cestu

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Turmalín a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro turmalín černý je přiřazena tato čakra:

Tvary a podoby turmalínu

Tento velmi silný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří surové nebo tromlované kameny, které svou velikostí jsou praktické a dají se nosit v kapsách, pytlících, peněžence, přikládat přímo na tělo. Jsou velmi vhodné i pro umístění do misky. Velmi oblíbené jsou také šperky z turmalínu, které budou krásnou ozdobou na vašem těle a udrží energie po celý den.


Související články, které by Vás mohly o turmalínu také zajímat:

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů