Získejte práci snů! Pomohou vám s tím magické krystaly

Najít práci snů, to je sen každého z nás. Zaměstnání, které by nás bavilo, naplňovalo a každé ráno bychom se do něj vydávali s elánem a nadšením, to zní přece jako dokonalý životní plán. Jenže jak toho docílit? S tím, aby pro nás práce nebyla jen povinností, ale i posláním a životním údělem nám mohou pomoci krystaly obdařené kouzelnou mocí.

Mocný citrín

Nalezení ideální pracovní pozice vám dokáže usnadnit hned několik minerálů – namátkou citrín. Tento krystal je velmi silný čistič a regenerátor. Je prospěšný pro náš profesní život, jelikož má velký vliv na naše tvůrčí schopnosti a kreativitu, posiluje individualitu a zvyšuje motivaci a sebevyjádření a lépe se díky němu snáší kritika, a to všechno je v pracovním životě velmi důležité. Opomenout nelze ani fakt, že citrín ovlivňuje naši sebedůvěru a pozitivní pohled na svět.

KOUPIT CITRÍN ZDE 

Které minerály podporují kreativitu

Klid a mír s lapis lazuli

Možná jste už svoji práci snů našli, ale nikde není psáno, že o ni nemůžete přijít! Chybět vám v pracovním procesu nesmí dostatek sebevědomí a odvahy. Pokud patříte k notorickým trémistům, potřebujete lapis lazuli, tygří oko či jaspis.

Lapis lazuli dovede svému majiteli navodit vnitřní klid a mír, díky tomu budete moci v práci podat stoprocentní výkon. Na náš profesní život má však i další pozitivní efekty, podporuje totiž nejen radost, odvahu a poctivost, ale i tolik potřebnou kreativitu. Pokud působíte na vedoucí pozici, oceníte jistě, že tento krystal má vliv na naši schopnost naslouchat druhým. Velmi pozitivní je i jeho vliv na stres.

KOUPIT JASPIS ZDE 

Které minerály podporují sebevědomí

Pyrit

Nebo… Co když máte hned několik nabídek, z nichž každá se vám zamlouvá, a nejste schopni si mezi nimi vybrat? V takovém případě vyzkoušejte pyrit, který uklidňuje mysl a usnadňuje rozhodování.

Pyrit je symbolem pro peníze, prosperitu a štěstí. Dává nám chuť do života, díky tomu se všechny pracovní úkoly a povinnosti budou zdát být snadnější. Navíc jeho nošením posílíte vůli a motivaci. Pyrit dovede ovlivnit problémy na cestě k cíli a úspěchu a blokuje negativní energii.

Zelený kyanit zase podporuje komunikační schopnosti (což jistě oceníte při pohovoru) a sluneční kámen k vám přitáhne pozornost paní Štěstěny.

KOUPIT PYRIT ZDE

Které minerály pomohou na cestě k úspěchu

Související články

Magické krystaly a obchodní komunikace

Magnezit – kámen klidu

Minerály pro každý den v týdnu: Zázračné kameny vám pomohou nalézt potřebnou harmonii v životě!

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Svět minerálů