Minerály pro každý den v týdnu: Zázračné kameny vám pomohou nalézt potřebnou harmonii v životě!

Každý den v týdnu je zasvěcen jiné planetě a k ní dané barvě, proto i jednotlivým dnům v týdnu jsou přiřknuty minerály v patřičném barevném odstínu.

Pondělí – Měsíc – bílá barva

Pro nalezení čistoty a ochrany v životě při sobě mějte křišťál univerzální kámen a nejúčinnější léčivý krystal na světě, zesiluje energii a ochraňuje před vším zlým.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Úterý – Mars – červená barva

Pro sílu, odvahu, sexuální touhu a vášeň je ideální granát velmi silný kámen, udržuje organismus v rovnováze, přináší sebedůvěru, podporuje lásku a sexuální touhu.

granát

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

Středa – Merkur – fialová barva

Chcete-li najít moudrost a zbavit se stresu, použijte ametyst mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má velikou léčivou moc, napomáhá soustředění, zahání nespavost a přináší klidné sny.

ametyst
PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Čtvrtek – Jupiter – modrá barva

Pro nalezení trpělivosti a vyrovnanosti se doporučuje sodalit spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci, zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek a chrání před konflikty.

sodalit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Pátek – Venuše – zelená barva

K povzbuzení lásky a pohody v životě je vhodný avanturín kámen štěstí, patří k nejvšestrannějším kamenům, používá se k ochraně domů, přináší klid a trpělivost.

avanturín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Sobota – Saturn – černá barva

Jestli se chcete zbavit negativity a po následující týden být pozitivně naladění, upotřebte onyx ochranný kámen, dodává sílu a sebedůvěru, uvolňuje myšlení a napomáhá překonat zábrany.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Neděle – Slunce – žlutá barva

Abyste se uzdravili a naučili se něco nového, pomůže vám citrín  kámen hojnosti, bohatství, prosperity a úspěchu, obnovuje energii, přináší štěstí a dodává pocit jistoty.

citrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU