Minerály pro každý den v týdnu: Zázračné kameny vám pomohou nalézt potřebnou harmonii v životě!

Každý den v týdnu je zasvěcen jiné planetě a k ní dané barvě, proto i jednotlivým dnům v týdnu jsou přiřknuty minerály v patřičném barevném odstínu.

Pondělí – Měsíc – bílá barva

Pro nalezení čistoty a ochrany v životě při sobě mějte křišťál univerzální kámen a nejúčinnější léčivý krystal na světě, zesiluje energii a ochraňuje před vším zlým.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Úterý – Mars – červená barva

Pro sílu, odvahu, sexuální touhu a vášeň je ideální granát velmi silný kámen, udržuje organismus v rovnováze, přináší sebedůvěru, podporuje lásku a sexuální touhu.

granát

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

Středa – Merkur – fialová barva

Chcete-li najít moudrost a zbavit se stresu, použijte ametyst mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má velikou léčivou moc, napomáhá soustředění, zahání nespavost a přináší klidné sny.

ametyst
PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Čtvrtek – Jupiter – modrá barva

Pro nalezení trpělivosti a vyrovnanosti se doporučuje sodalit spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci, zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek a chrání před konflikty.

sodalit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Pátek – Venuše – zelená barva

K povzbuzení lásky a pohody v životě je vhodný avanturín kámen štěstí, patří k nejvšestrannějším kamenům, používá se k ochraně domů, přináší klid a trpělivost.

avanturín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Sobota – Saturn – černá barva

Jestli se chcete zbavit negativity a po následující týden být pozitivně naladění, upotřebte onyx ochranný kámen, dodává sílu a sebedůvěru, uvolňuje myšlení a napomáhá překonat zábrany.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Neděle – Slunce – žlutá barva

Abyste se uzdravili a naučili se něco nového, pomůže vám citrín  kámen hojnosti, bohatství, prosperity a úspěchu, obnovuje energii, přináší štěstí a dodává pocit jistoty.

citrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení