Najděte to nejlepší datum pro svoji svatbu. Pomohou vám čísla

Svatba bývá zpravidla jeden z nejkrásnějších dnů v životě, ať už nevěsty nebo ženicha. Spojujeme svůj život s milovanou osobou, plníme si sny, které (zejména my ženy) máme třeba už od malička.

Vybrat datum svatby však není nic jednoduchého. Musí to být s dostatečným předstihem, protože pokud nejste opravdu velmi spontánní osoby, je třeba mít dost času na přípravy. Snoubenci přemýšlejí, které období roku je nejlepší s ohledem na počasí, občas se přizpůsobují časovým možnostem těch, bez kterých si svůj den D neumějí představit, někteří se vdávat či ženit „musí“ a tak je třeba brát ohled i na termín porodu.

KOUPIT MINERÁLY PRO ŽENICHA ZDE

Pokud vás nic z předešlého netrápí, vyberte datum tak, aby vám opravdu sedělo. Vsaďte na numerologii, která umí číslům přiřadit význam a vám snad přinese štěstí!

Kdy jste se narodili?

Vybrat den nejvhodnější pro vstup do manželství pomocí čísel, přitom není žádná věda. Spolehněte se na datum vás obou a nechte si poradit, kdy je nejlepší hodit se do gala, proměnit se v princeznu a prince a založit novou rodinu.

KOUPIT MINERÁLY PRO NEVĚSTU ZDE

Jak na to?

Zjednodušeně řečeno je numerologie něčím, co na základě vašeho data narození umí posoudit vztah člověka k číslům. Numerologie má kořeny hluboko v minulosti, ostatně objevuje se nejen v dávných kulturách, ale i filozofických teoriích.

Vzorec pro výpočet čísla vaší životní cesty je jednoduchý. Čísla vašeho data narození se sčítají, společně zjistíte jaké je to vaše a jaké vašeho nastávajícího či nastávající. Poté si spočítáte číslo manželské a vybíráte nejvhodnější den.

Jaký je postup pro získání životního číslo? Sečtěte číslo měsíce narození + číslo data narození + rok narození.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ŽIVOTNÍHO ČÍSLA ZDE

Pokračuje zjištěním manželského čísla. Stačí obě čísla, tedy to vaše a vašeho nastávajícího či nastávající, sčítat tak dlouho, až získáte jednociferné číslo. Tedy například 7 + 9 = 16, 1 + 6 = 7. Manželské číslo je 7!

  • Související články

Tygra střídá zajíc! Jaký bude letošní rok podle čínské astrologie?

Numerologie: Každé písmeno má svůj význam. Zjistěte, co říká o vašem jménu!

Spolehněte se na kyvadlo, při výběru dejte na intuici

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva