Tygra střídá zajíc! Jaký bude letošní rok podle čínské astrologie?

Přemýšlíte někdy nad povahami zvířat, která můžete potkat při procházce zoologickou zahradou nebo po lese? Říkají vám občas lidé kolem vás, že jste mazaný jako liška, chytrý jako opice nebo líný jako (s prominutím) prase? Napadlo vás ale někdy, co byste si mohli vzít z takového zajíce?

Prosperita a dlouhověkost

Protože právě jemu patří letošní rok 2023. U nás už bezmála měsíc máme nový rok, v Číně do něho však vstoupí až v těchto dnech. Roku minulému vládl vodní tygr, pomyslné žezlo od něj přebírá vodní zajíc! V Číně symbolizuje prosperitu, dlouhověkost i trpělivost.

Pomoci s tím, aby vás letos provázely jen úspěchy, a ty se projevily i na vašem bankovním účtu, vám mohou i vhodně vybrané minerály. Spolehněte se třeba na opál, avanturín, magnezit nebo jadeit.

Které minerály pomohou s bohatstvím a úspěchem

Zajíc nám dává naději!

Co však všichni v současných těžkých časech určitě potřebujeme slyšet je, že zajíc přináší nám všem naději, naději na štěstí a prosperitu. I když, ta bude dopřána jen těm, kteří budou pracovat jak na sobě, tak pro ostatní.

Aby byl pracovní výkon opravdu stoprocentní, je třeba se koncertovat a soustředit. A i s tím nám mohou pomoci krystaly. Abyste je mohli mít neustále u sebe a čerpat z nich jejich účinky a vždy potřebnou energii, volte šperk nebo třeba minerál do ruky

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE 

Které minerály pomohou s rovnováhou

O tygrovi se říká, že je velmi soutěživý, nepředvídatelný a občas i agresivní. Jaká je tedy povaha zajíce v čínském horoskopu? Je citlivý, milý, někdy možná náladový, po pracovní stránce dokáže vyjít skoro s každým a umí to dobře s penězi.

KOUPIT MINERÁLY PRO BOHATSTVÍ A ÚSPĚCH ZDE  

Je také velmi mírumilovný, snaží se vyhnout konfliktům a sporům. A to všechno přece je po letech zmaru a nervy drásajících chvil nadějeplné! Tak se nebojte dělat si plány, pracovat na sobě, čelit výzvám! A také si užijte klidné chvíle a čerpejte z nich do zásoby.

A pro zajímavost, v roce zajíce se narodili ti, kteří přišli na svět v letech 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023. Na další rok zajíce si tedy počkáme pěkně dlouhou dobu, a to až do roku 2035. Tak na to myslete a využijte každý moment, který vám letošní (snad) poklidný rok přinese.

Spolehnout se na minerály lze ve všech oblastech života. Vsaďte na ně, pokud potřebujete podpořit a dodat sílu při boji s nějakým onemocněním, ale i když chcete zapůsobit na některou oblast života, v níž je třeba posílení. Třeba abyste žili zdravý a bohatý život, vsaďte na akvamarín nebo amazonit.

KOUPIT MINERÁLY PRO ZDRAVÝ A BOHATÝ ŽIVOT ZDE 

  • Související články

Magie krystalů: Kameny vhodné pro začátečníky I.

Dali jste si letos novoroční předsevzetí? Dodržet vám ho pomohou minerály

Kámen v hlavní roli. Proč se lidé spoléhají na minerály?

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva