Novoroční předsevzetí, která letos dodržíte!


Zdroj obrázku: Pixabay

Rok 2020 je za rohem a začínáme promýšlet, zda si dát či nedát předsevzetí. Už tolikrát jste to nedodrželi, ale tentokrát to vyjde! Na pomoc máte totiž minerály!

Minerály jsou čím dál oblíbenější a veřejně se k nim hlásí čím dál více lidí. Už i mezi celebritami je to velké téma. Například Adele, Katy Perry, Victoria Beckham i Miranda Kerr veřejně prohlašují, že jim propadly. Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte je také.

Které ale zvolit, abyste svá předsevzetí dodrželi a dosáhli lepšího pocitu sami ze sebe? Máme pro vás několik tipů.

Máte pocit, že děláte více pro ostatní než pro sebe?

Sáhněte po turmalínu. Pomůže vám říkat "ne" a myslet více na sebe. Je to ochranitelský kámen, který přeměňuje negativní energii na pozitivní. Díky němu zvládnete odmítnout požadavky na váš čas a vše co vám není příjemné.

turmalín do ruky

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TURMALÍNU

Prošli jste nedávno rozchodem? A potřebujete vyléčit zlomené srdce?

Pak je jasnou volbou růženín. Je kamenem sebelásky, vyzařuje svou vibrací něhu a uzdravuje. Ulevuje od stresu, žárlivosti, rozhořčení a uzdravuje zlomené srdce. Pomůže vám vrátit se do normálního života, mít se opět ráda a otevřít srdce novým příležitostem. Koupit ho můžete v podobě náramku, nebo i jako minerál do ruky.

náramek z růženínu

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Chcete posílit svou sebedůvěru? A dokázat vystoupit z komfortní zóny?

Jednoznačnou volbou je karneol. Kámen motivace, odvahy, štěstí a prosperity. Dodá vám sílu a odvahu, kterou potřebujete, abyste vystoupili sebevědomě z komfortní zóny a splnili si své sny.

náramek z minerálů - strom života a karneol

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Nesete si v sobě emocionální křivdu? Uzdravte staré rány.

V tomto případě volte malachit. Mezi jeho účinky patří uzdravovací schopnost a transformace vzít si ponaučení a jít v životě dál. I přes bolestivý zážitek se dá pomocí malachitu přenést. Obnovte a zvyšte své sebevědomí s pomocníkem v podobě malachitu.

minerál malachit do ruky

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MALACHITU

Chcete se zbavit špatných návyků?

Sáhněte po ametystu. Ať už chcete zlepšit svůj životní styl nebo se zbavit nepěkných zlozvyků. Ametyst vám pomůže zvýšit vyrovnanost a klid. Je vhodný i tehdy, když si stanovujete reálné cíle. Zvyšuje totiž vaši motivaci a stimuluje mysl, když je potřeba.

minerál do ruky - ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Chcete být pracovně úspěšní a toužíte po kariérním růstu?

Kupte si citrín. Je kamenem prosperity a často se nazývá "kamenem úspěchu". Pomůže vám koncentrovat vaši energii k dosažení snů. Přiláká bohatství a hojnost. Pro dosažení těchto úspěchů je nutné být zdravě seběvědomí, věřit si a být kreativní. Skvěle se hodí i pokud rozjíždíte něco nového. 

náramek z minerálu - citrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Toužíte po novém startu ve 2020? 

Pro nové začátky je skvělý zelený avanturín. Je kamenem štěstí, nových začátků a alternativních možností. Přitahuje prosperitu, zvyšuje kreativitu a potlačuje negativní pocity. Je výborný i v momentě, kdy potřebujete uklidnit a cítíte se podrážděni. 

minerál do ruky - avanturín zelený

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Nezapomínejte své minerály také nabít. Jak nabíjet minerály se dočtete v článku Nabíjení kamenů a minerálů za úplňku.

Autor článku: Svět minerálů