Novoroční předsevzetí, která letos dodržíte!

Rok 2021 je tady a vy začínáte promýšlet, zda si dát či nedát předsevzetí. Už tolikrát jste to nedodrželi, ale tentokrát to vyjde! Na pomoc máte totiž minerály!

Minerály jsou čím dál oblíbenější a veřejně se k nim hlásí čím dál více lidí. Už i mezi celebritami je to velké téma. Například Adele, Katy Perry, Victoria Beckham i Miranda Kerr veřejně prohlašují, že jim propadly. Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte je také.

Které ale zvolit, abyste svá předsevzetí dodrželi a dosáhli lepšího pocitu sami ze sebe? Máme pro vás několik tipů.

Máte pocit, že děláte více pro ostatní než pro sebe?

Sáhněte po turmalínu. Pomůže vám říkat "ne" a myslet více na sebe. Je to ochranitelský kámen, který přeměňuje negativní energii na pozitivní. Díky němu zvládnete odmítnout požadavky na váš čas a vše co vám není příjemné.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Prošli jste nedávno rozchodem? A potřebujete vyléčit zlomené srdce?

Pak je jasnou volbou růženín. Je kamenem sebelásky, vyzařuje svou vibrací něhu a uzdravuje. Ulevuje od stresu, žárlivosti, rozhořčení a uzdravuje zlomené srdce. Pomůže vám vrátit se do normálního života, mít se opět ráda a otevřít srdce novým příležitostem. Koupit ho můžete v podobě náramku, nebo i jako minerál do ruky.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Chcete posílit svou sebedůvěru? A dokázat vystoupit z komfortní zóny?

Jednoznačnou volbou je karneol. Kámen motivace, odvahy, štěstí a prosperity. Dodá vám sílu a odvahu, kterou potřebujete, abyste vystoupili sebevědomě z komfortní zóny a splnili si své sny.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Nesete si v sobě emocionální křivdu? Uzdravte staré rány.

V tomto případě volte malachit. Mezi jeho účinky patří uzdravovací schopnost a transformace vzít si ponaučení a jít v životě dál. I přes bolestivý zážitek se dá pomocí malachitu přenést. Obnovte a zvyšte své sebevědomí s pomocníkem v podobě malachitu.

KOUPIT MALACHIT ZDE

Chcete se zbavit špatných návyků?

Sáhněte po ametystu. Ať už chcete zlepšit svůj životní styl nebo se zbavit nepěkných zlozvyků. Ametyst vám pomůže zvýšit vyrovnanost a klid. Je vhodný i tehdy, když si stanovujete reálné cíle. Zvyšuje totiž vaši motivaci a stimuluje mysl, když je potřeba.

KOUPIT AMETYST ZDE

Chcete být pracovně úspěšní a toužíte po kariérním růstu?

Kupte si citrín. Je kamenem prosperity a často se nazývá "kamenem úspěchu". Pomůže vám koncentrovat vaši energii k dosažení snů. Přiláká bohatství a hojnost. Pro dosažení těchto úspěchů je nutné být zdravě seběvědomí, věřit si a být kreativní. Skvěle se hodí i pokud rozjíždíte něco nového. 

KOUPIT CITRÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů