Novoroční předsevzetí, která letos dodržíte!

predsevzeti

Rok 2022 je tady a vy začínáte promýšlet, zda si dát či nedát předsevzetí. Už tolikrát jste to nedodrželi, ale tentokrát to vyjde! Na pomoc máte totiž minerály!

Minerály jsou čím dál oblíbenější a veřejně se k nim hlásí čím dál více lidí. Už i mezi celebritami je to velké téma. Například Adele, Katy Perry, Victoria Beckham i Miranda Kerr veřejně prohlašují, že jim propadly. Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte je také.

Které ale zvolit, abyste svá předsevzetí dodrželi a dosáhli lepšího pocitu sami ze sebe? Máme pro vás několik tipů.

Máte pocit, že děláte více pro ostatní než pro sebe?

Sáhněte po turmalínu. Pomůže vám říkat "ne" a myslet více na sebe. Je to ochranitelský kámen, který přeměňuje negativní energii na pozitivní. Díky němu zvládnete odmítnout požadavky na váš čas a vše co vám není příjemné.

turmalin

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Prošli jste nedávno rozchodem? A potřebujete vyléčit zlomené srdce?

Pak je jasnou volbou růženín. Je kamenem sebelásky, vyzařuje svou vibrací něhu. Ulevuje od stresu, žárlivosti, rozhořčení a pomáhá zacelit rány na zlomeném srdci. Pomůže vám vrátit se do normálního života, mít se opět ráda a otevřít srdce novým příležitostem. Koupit ho můžete v podobě náramku, nebo i jako minerál do ruky.

kamen ruzenin

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Chcete posílit svou sebedůvěru? A dokázat vystoupit z komfortní zóny?

Jednoznačnou volbou je karneol. Kámen motivace, odvahy, štěstí a prosperity. Dodá vám sílu a odvahu, kterou potřebujete, abyste vystoupili sebevědomě z komfortní zóny a splnili si své sny.

naramek karneol

KOUPIT KARNEOL ZDE

Nesete si v sobě emocionální křivdu? Zbavte se starých ran.

V tomto případě volte malachit. Říká se, že mezi jeho účinky patří uzdravovací schopnost a transformace vzít si ponaučení a jít v životě dál. I přes bolestivý zážitek se dá pomocí malachitu přenést. Obnovte a zvyšte své sebevědomí s pomocníkem v podobě malachitu.

malachit

KOUPIT MALACHIT ZDE

Chcete se zbavit špatných návyků?

Sáhněte po ametystu. Ať už chcete zlepšit svůj životní styl nebo se zbavit nepěkných zlozvyků. Ametyst vám pomůže zvýšit vyrovnanost a klid. Je vhodný i tehdy, když si stanovujete reálné cíle. Zvyšuje totiž vaši motivaci a stimuluje mysl, když je potřeba.

KOUPIT AMETYST ZDE

Chcete být pracovně úspěšní a toužíte po kariérním růstu?

Kupte si citrín. Je kamenem prosperity a často se nazývá "kamenem úspěchu". Pomůže vám koncentrovat vaši energii k dosažení snů. Přiláká bohatství a hojnost. Pro dosažení těchto úspěchů je nutné být zdravě seběvědomí, věřit si a být kreativní. Skvěle se hodí i pokud rozjíždíte něco nového. 

citrin naramek

KOUPIT CITRÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení