Dali jste si letos novoroční předsevzetí? Dodržet vám ho pomohou minerály

Rok 2024 je tady a vy začínáte promýšlet, zda si dát či nedát předsevzetí. Chcete zhubnout? Přestat kouřit? Začít sportovat? Pracovat sami na sobě a třeba se zase po letech začít vzdělávat? Dát si předsevzetí je tak strašně jednoduché. Ale přiznejte se, tolikrát jste to vaše už nedodržel? Tentokrát to určitě vyjde! Na pomoc si pořiďte minerály!

Které ale zvolit, abyste svá předsevzetí dodrželi a dosáhli lepšího pocitu sami ze sebe? Máme pro vás několik tipů.

Naučte se říkat ne!

Tohle předsevzetí vám do života hodně dá. Protože pokud máte problém říkat ne, ovlivňuje vás to možná víc, než si myslíte. Sáhněte po turmalínu. Pomůže vám říkat ne a myslet více na sebe. Je to ochranitelský kámen, který přeměňuje negativní energii na pozitivní. Díky němu zvládnete odmítnout požadavky, které vás obírají o čas a nebudete muset dělat nic, co vám není příjemné.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Kdo vyléčí zlomené srdce?

Pokud jste se rozhodli ukončit v novém roce vztah, který vám nic nedává, a v kterém nejste spokojeni, nečekají vás lehké chvíle. Protože i když už v partnerství nechcete pokračovat, možná budete mít zlomené srdce. Pomůže vám s ním růženín.

Je kamenem sebelásky, vyzařuje svou vibrací něhu. Ulevuje od stresu, žárlivosti, rozhořčení a pomáhá zacelit rány na zlomeném srdci. Pomůže vám vrátit se do normálního života, mít se opět ráda a otevřít srdce novým příležitostem. Koupit ho můžete v podobě náramku, nebo i jako minerál do ruky.

K sebelásce a ve vztazích pomáhá růžový křemen. Pokud se tedy vaše předsevzetí týká těchto oblastí, je jasnou volbou. Když sáhnete po čirém křemenu, můžete očekávat pomoc při soustředění, je tak skvělou volbou pro stanovení záměrů týkajících se směru, kterým se chcete letos vydat.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Vystupte z komfortní zóny

Týká-li se vaše letošní předsevzetí toho, že chcete být odvážnější, zkusit něco nového a jednoduše zažít trochu dobrodružství, jednoznačně sáhněte po karneolu. Kámen motivace, odvahy, štěstí a prosperity. Dodá vám sílu a odvahu, kterou potřebujete, abyste vystoupili sebevědomě z komfortní zóny a splnili si své sny.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Zbavte se starých ran

Dejte si letos předsevzetí, že se zbavíte všeho špatného, co "táhnete" za sebou. Začněte prostě od začátku, na to není nikdy pozdě. V tomto případě volte malachit. Říká se, že mezi jeho účinky patří uzdravovací schopnost a transformace vzít si ponaučení a jít v životě dál. I přes bolestivý zážitek se dá pomocí malachitu přenést. Obnovte a zvyšte své sebevědomí s pomocníkem v podobě malachitu.

KOUPIT MALACHIT ZDE

Pryč se špatnými návyky

Vhodným minerálem je i ametyst. Má krásně fialovou barvu a skvělé vlastnosti. Říká se totiž, že napomáhá k jasné mysli a vnitřnímu klidu. Je skvělou volbou, pokud potřebujete podpořit vaše cíle, ať už chcete zlepšit svůj životní styl nebo se zbavit nepěkných zlozvyků. Ametyst vám pomůže zvýšit vyrovnanost a klid.

KOUPIT AMETYST ZDE

Pojistěte si úspěch v práci

Toužíte-li po pracovních úspěších, nezapomeňte se spolehnout na citrín, minerál ve žluté barvě, který umí svého majitele povzbudit a podporuje pozitivního ducha. A to se v novém roce hodí nám všem! Je kamenem prosperity a často se nazývá "kamenem úspěchu". Pomůže vám koncentrovat vaši energii k dosažení snů. Přiláká bohatství a hojnost. Pro dosažení těchto úspěchů je nutné mít zdravé sebevědomí, věřit si a být kreativní. Skvěle se hodí i pokud rozjíždíte něco nového. 

KOUPIT CITRÍN ZDE

Přečtěte si také:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva