Vyrovnání čaker vede k dokonalosti člověka a duševní vyspělosti. Čakrové doplňky z minerálů pomáhají k otevření všech sedmi čaker najednouZdroj obrázku: Pixabay.com 


Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Skrz tato centra proudí ničím nebržděná životní energie. Centra jsou často přímo ovlivněna emocemi a vnitřní nevyrovnaností. Jak dosáhnout harmonie, která vede k pocitu dokonalosti?

Uvolněním všech sedm čaker najednou Vám pomůže čakrový náramek, který je plný energie z minerálů v čakrových barvách. Tento náramek je doplněn o černý onyx, který brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám. Náramy, ručně vázané stylem shamballa, pro Vás váže naše kolegyně Adéla.

čakrový náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ČAKROVÝCH NÁRAMKŮ

Pořiďte si kombinaci minerálů, které obsahují jeden kámen pro určitou čakru a dosáhněte tak celkovou harmonii těla i duše. Speciálně sestavený čakrový balíček obsahuje achát pro čakru základu, karneol pro čakru sakrální, citrín pro čakru pupeční, růženín pro čakru srdce, sodalit pro čakru hrdla, křišťál pro čakru čela, ametyst pro čakru temene. Je velmi oblíbený pro meditaci a jógu. Prohlédnout minerály podle čaker.

čakrový balíček

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

Pro otevření a vyčištění čaker zvolte speciálně sestavený čakrový náhrdelník o rozměru 106 cm doplněný o lávu, která rozvíjet fantazii a dodává sebedůvěru.

čakrový náhrdelník

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁHRDELNÍKŮ

Základních čaker je sedm, přičemž každá poukazuje na určitou oblast našeho těla. Pokud je čakra zablokovaná či poškozená je narušený tok energie a může docházet k onemocnění, únavě, vyčerpání i fyzické bolesti. Otevřít a vyčistit ji napomohou drahé kameny, respektive jejich přikládání na danou čakru.

 Autor článku: Svět Minerálů