Čerpejte energii z kamenů! Akvamarín, kámen mořských bohyní, který pomáhá při dalekozrakosti

 

zdroj: energymuse.com

Drahé kameny využívají různé alternativní léčebné metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. V dnešní uspěchané době se proto lidé čím dál více obrací k různým způsobům duševní pomoci, především prostřednictvím kamenů.

äkvamarín

Jedním z nich je akvamarín, kámen symbolizující odvahu. Jeho uklidňující energie potlačuje stres a uklidňuje mysl. Vnáší harmonii do svého okolí a chrání před jeho škodlivým znečištěním. Akvamarín posiluje funkci srdce, rozvíjí přemýšlivost.
Síla tohoto kamene se projevuje v jeho schopnosti odstraňovat deprese, pomáhá při vyčerpání a je především zdrojem dobré nálady.  Je to kámen, který má příznivý vliv na orgány, které čistí organismus či krev, jako jsou játra, ledviny apod. Působí velmi dobře na funkci štítné žlázy.

akvamarín surový

Akvamarín je i duchovním kamenem, proto se využívá při meditacích a pomáhá přinášet nové dimenze při duševní inspiraci. Lidé tento kámen využívají při léčbách očních potíží. Ve starověku byl akvamarín drahým kamenem Ryb, ve středověku pak kamenem Blíženců.
Byl velmi oblíbeným kamenem námořníků, jelikož měl přinášet při dalekých cestách štěstí a bohatství.
Kámen se doporučuje nosit stále při sobě a v žádném případě nepůjčovat jiným osobám. Pokud se rozhodnete pro meditaci, položte kamen do svých dlaní a soustřeďte všechny své problémy a pocity do tohoto kamene. Po meditaci kámen vždy umyjte a nechte volně oschnout, vaše problémy se smyjí pod proudem vody.

akvamarín troml